Jūs esate čia:Valstybė»Kosminė teisė
Trečiadienis, 13 vasario 2013 13:15

Kosminė teisė

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Kosminė teisė

Daugybė teisinių įstatų primąstė žmonija, bet labiausiai nenuginčijama yra  neįvardinta - tai kosminė teisė. Dažnai galima pastebėti, kokios netinkamos visos žmogiškos atsargumo priemonės. Net neįmanoma nepajusti, kad yra kažkas iš aukščiau,  nei žemiški išmąstymai.  Galima matyti, kaip dažnai  ši teisė veda per gyvenimą ir sudėlioja netikėčiausias aplinkybes. Taip pat dažnai galima pastebėti, kaip kažkas  pagal žmogiškus įstatymus neįmanoma vis tik įvyksta. Tame "kažkas" yra ir valia, ir žvaigždžių įtaka, ir pats nepažeidžiamiausias magnetas. 

Kosminė teisė iškelia skirtus žmones į pasaulinį lygį. Jie patys kartais negali paaiškinti, kaip susiklosto netikėtos aplinkybės. Bet jie pripažįsta, kad jų pasirinktas kelias atitinka širdies balsą. Ir būtent ši aplinkybė įtraukia juos į kažką nekeičiamą, amžiną.  Vadovaujantis šia nekintama teise galima įveikti pačias pavojingiausias bedugnes.

Tokius įgaliojimus galima įvardinti Hierarchijos pripažinimu, bet kai prie to prijungsime šviesulių įtaką ir tolimųjų Pasaulių vaizdą, tai tokią teisę galima pavadinti kosmine.

AJ, Mir Ogniennyj,  II, 454

Žmonija nesusimąsto, kad išsigimsta daug tautų. Yra tūžmingos nacijos, kurios taip akivaizdžiai demoralizuojasi Pasaulio akivaizdojeJuk žmonių veiklos "uodegos" atspindi gyvenimo kryptį. Galima net pagal fizinę sandarą ištyrinėti, kaip išsigimsta nacija: žandikaulis, skruostikaulis, rankos, kojos, ausys, nosys ir  kiti skirtingi požymiai atspindi išsigimimo reiškinį. Tulžinga nacija taip pat yra ir ligų skleidėja, ji gali platinti tiek dvasinius, tiek fizinius mikrobus. 

Ugninės kūrybos ir dvasinės transmutacijos metu žmonijai bus suteikta  nacijos tobulėjimo ir ėjimo pirmyn jėga. Kas nepriims Ugnies krikšto, kas nepasirinks už pagrindą Šviesos kelio, tas išeis kartu su yrančiu chaosu.  Galima stebėti sugrubėjimą ir tvirtinti, kad tik Ugninis (Šviesos Kūrybos) kelias suteiks apsivalymą.

AJ, Mir Ogniennyj, .nr.18

Skaityti 2723 kartai Atnaujinta Šeštadienis, 02 kovo 2013 11:51

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Wednesday the 11th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©