Jūs esate čia:Valstybė»ar tai Demokratija»ar tai Demokratija
Trečiadienis, 13 vasario 2013 16:14

TSRS sunaikinimo planas

Parašė

TSRS sunaikinimo planas

Plano autorius Alenas Dalesas (1893 –1969)
Nuo 1947m. (įkūrimo momento) dirbo JAV CŽV. 1942-1945m. vadovavo politinei žvalgybai Europoje. 1953-1961 m. CŽV direktorius. „Šaltojo karo“ ideologas, vienas iš žvalgybinės veiklos prieš TSRS ir kitas socialistines valstybes organizatorių.

Pasibaigs karas, viskas nurims ir nusistovės. Ir mes visas turimas jėgas: visą auksą, visą savo materialinę galią skirsime žmonių bukinimui ir apkvailinimui!

Žmogaus smegenys ir sąmonė turi gebėjimą keistis, todėl pasėję ten chaosą, mes nepastebimai pakeisime tikras vertybes netikromis ir priversime žmones tomis netikromis vertybėmis tikėti. Kaip? Mes subursime aplink save bendraminčius, surasime sau sąjungininkus pačioje Rusijoje.

Pirmadienis, 14 sausio 2013 18:29

Žodžiai ir darbai

Parašė

Žodžiai ir darbai

„Bejausmė mintis yra pats nepakenčiamiausias žmonijos išniekinimas. Senovės filosofai nepriimdavo į savo valstybę beširdžių žmonių. Platonas savo „Respublikoje“ ir Aristotelis „Politikoje“ kalbėjo apie bendraminčių visuomenę. Jie niekaip negalėjo susitaikyti su tironais, šventeivomis ir apgavikais.

Pirmadienis, 14 sausio 2013 14:35

Liaudis reikalauja švenčių

Parašė

JoninėsLiaudis reikalauja švenčių

Liaudis reikalauja švenčių, liaudis užguita ir suvargusi. Taip skambėjo reikalavimas padaryti jonines nedarbo diena. Tai priminė XIX amžiui būdingus revoliucionieriškus pasisakymus prieš darbininkų ir valstiečių engėjus. Kokia nelygybė, kokia neteisybė, koks nepasitenkinimas ir bruzdėjimas, ir visa tai skanduojama šiandien, XXI-ojo amžiaus pradžioje, kai civilizacija pasiekė tokias aukštumas, kada beveik viską už žmones atlieka mašinos.

Sekmadienis, 13 sausio 2013 17:13

Pirmieji ar paskutiniai?

Parašė

Pirmieji ar paskutiniai?

Šį klausimą girdime kasdien, tiksliau tik antrąją jos dalį – paskutinė Europoje sostinė, kurioje dar nevyko gėjų paradas! Kokia gėda, kokia netolerancija, koks nesolidarizavimasis su Europa! Kiek nuomonių, kiek diskusijų, kiek reportažų apie tai sukurta. Kiekvieną dieną priversti klausytis pažeminimų – kokia ta lietuvių tauta yra nevykėliai.

Sekmadienis, 13 sausio 2013 15:13

Tranui tėvo nereikia

Parašė


Tranui tėvo nereikia

„Ir paukščiai, ir žmonės, ir daugelis gyvų sutvėrimų turi tėvą. Turi jį ir bitės, bet ne tranai – tranams tėvo nereikia... Tarp bičių yra trys kastos: motinėlė, bitės darbininkės ir tranai... pasibaigus medunešiui, bitės išveja tranus...“

Antradienis, 15 sausio 2013 12:45

Karjeros centras

Parašė

Karjeros centras

Karjeros centras, konkurencijos pareigybės, „Karjeros dienų“ kordinatorius, konkursas karjeros valstybės tarnautojų pareigoms gauti ir dar daugybė panašių išsireiškimų galima išgirsti ir peskaityti. Lyg ir nieko čia smerktino, vakaruose įprastiniai, kasdien vartojami terminai.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 9th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©