Jūs esate čia:Pamokymai»Sveikata»Raukšlės
Trečiadienis, 09 sausio 2013 16:15

Raukšlės

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Raukšlės

Žmonės sensta ir raukšlėjasi. Sakome: paseno, susiraukšlėjo pasidarė nebegražus. Labiausiai raukšlių bijo moterys. Joms taip svarbu turėti dailų, be raukšlių veidelį. Gėda būti raukšlėtu. Europoje pagirti moterį ir pasakyti, jog ji atrodo jaunai kaip dvidešimtmetė yra komplimentas, o štai Rytų šalyse sulaukti garbaus amžiaus ir atrodyti kaip dvidešimtmetė yra blogas reiškinys. Reiškia, kad žmogus nugyveno amžių ir liko kvailas kaip dvidešimtmetis.

Pasirodo, raukšlės atspindi mūsų gyvenimo kelią. Lyginti raukšles – tai tas pats, kaip lyginti smegenų raukšles. Kuo mažiau smegenyse raukšlių, tuo kvailesnis žmogus. Lyginti veido raukšles yra tas pats, kas lyginti smegenų vingius.

Veido raukšlių lyginimas nėra jau toks nekaltas dalykas. Pasirodo, kad žmogus mąsto ne tik smegenimis, bet visu kūnu. Pakeitus bet kurios kūno vietos formą (nesvarbu, nosies ar pilvo), keičiasi ir mąstymas. Tikriausiai sutiksite, kad kumpanosiai mąsto kitaip nei riestanosiai, storuliai ir liekni, kairiarankiai ir dešiniarankiai, blondinai ir brunetai.

Žmogus gimsta tokių kūno formų, kurios visiškai atitinka jo tuometinį mąstymą. Vaikiškos formas – vaikiškas ir mąstymas.

Protinį ir fizinį darbą dirbančio žmogaus formos vystosi skirtingai. Žmogus sulaukęs trisdešimties jau turi kūną (ir veido bruožus) visiškai atitinkančius jo vidinį pasaulį. Žmogus gyvena ir formuoja bruožus. Tikrai nepatikėsite žmogumi, kuris prisistato mokslininku, bet neturi išminties raukšlių kaktoje.

Raukšlė raukšlei nelygi. Susiraukšlėti galima ir nuo pykčio ar pavydo. O štai tokias raukšles mes ir norime paslėpti plastinėmis operacijomis. Pasislepia niekšelis po išlygintu nesubrendėlio veideliu. Nusisiurbiame riebalus nuo pilvo ir paslepiame nesuvaldyto sekso pasekmę – impotenciją. Deja, tik paslepiame, viduje išlikdami nepasikeitę.

Taigi, kai išsilygina smegenų vingiai, puolame lyginti veidelį; kai tampame impotentais, puolame gražinti išdribusį pilvuką. Ar nelengviau ir sveikiau būtų tapti kultūringu, apsiskaičiusiu ir dorovingu.

Įdomu tai, kad smegenų vingiai taip stipriai išsilygina, jog besmegeniai nesigėdi net viešai, per televiziją reklamuoti savo lyginimo, nusiurbimo procedūrų.

Vingiai smegenyse tapo gėdos objektu. Tegyvuoja besmegeniai!!! Besmegenės žvaigždės!

Dievas nebaudžia, mes tiesiog patys atsukame jam nugaras.

Skaityti 2705 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:10
Daugiau šioje kategorijoje: « Ligos Sveikumas »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 16th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©