Jūs esate čia:Pamokymai»Sveikata»Ligos
Trečiadienis, 09 sausio 2013 15:55

Ligos

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Ligos

Gyvendami Žemėje kiekvienas rūpinamės kūnu, todėl laikas išsiaiškinti ligos priežastis. Kapinėse taip mėgstame minėti mirusiojo gerąsias savybes, o vertėtų nurodyti tikrąsias ligos priežastis - vaizdas būtų pamokantis.

Gydytojas galėtų pasakyti ligoniui - jums savanaudiškumo priepuolis arba pasipūtimo anemija (mažakraujystė), arba išdavystės akmenys, arba paskalų niežulys (niežai), arba neapykantos smūgis.

Pyktis sudaro sąlygas marui ir raupsams. Pyktis paverčia taikų susibūrimą gyvačių irštva. Pyktis netinka bendruomenėje, kur bendras reikalas yra ir bendra gerovė.

Tik kosminės asmenybės suvokimas leis kilti evoliucijos laiptais. Priešingu atveju žemiškame plane evoliucija liks tik pelningu kapitalo panaudojimu. Bet jau žinote, kad kapitalas, praradęs tikslą, tik girnapusė ant kaklo. Infekcijos reiškiniai sudaro sąlygas dvasinėms ir fizinėms opoms, piktžaizdėms, taip pat ir savanaudiškumo nuprotėjimas padaro žalą dvasiai ir kūnui.

Draugai, kartoju - mąstykite tik švariai, tai geriausia dezinfekcija ir pats žinomiausias tonizuojantis poveikis.

Žmonės nekreipia dėmesio į Žemės emanacijas, jie nesusismąsto, kokį vandenį naudoja, nors ir įprato gydytis vandeniu. Apsisaugojimui žmonės įprato naudoti virintą vandenį, užmiršdami, kad kai kurie gyvi organizmai neišgyvena virintame vandenyje. Tiesa, daugybė mikrobų žūna virintame vandenyje, bet atšaldžius virintą vandenį, jis tampa dar daugiau prisotintu mirusiomis atmosferos dalelėmis.

Jei norite sumažinti smegenų gebėjimą priimti informaciją, gerkite ilgai stovėjusį, šaltą, virintą vandenį, jis atneš kūnui ištižusį, sudusį apatiškumą. Mokiname naudoti virintą vandenį tik šviežų ir labai karštą. Mes naudojame šaltinių vandenį, valymui naudodami tik alūną (kai kurios dvigubos druskos, pvz.: kalio aliuminio sulfatas) ir pemzą (akytas ir labai lengvas akmuo). Tufas (vulkaninės arba nuosėdinės kilmės uolienos), randamas šalia geizerių, taip pat naudingas vandens išvalymui. Švarus vanduo ne tik numalšina troškulį, bet pripildo ozonu visą atmosferą. Žaizdas gydome panardindami jas į švarų vandenį. Šviesa ir vanduo - Mūsų vaistai. Mūsų rūpestis nukreiptas į lengviausius būdus.

Kurdami bendruomenę siekite pačių paprasčiausių būdų. Pradėti reikėtų nuo įmantrios, vingrios, pusžlibės kalbos. Nuveskite tokį kalbėtoją prie kalnų upelio - lai susigėsta! Rytinį nuovargį nugynė tekančio upelio čiurlenimas. Ši energija prilygsta stipriam elektros poveikiui.

Jau fiksuojami atsirandantys keisti susirgimai, kai gyvenimiška energija išteka be jokių matomų priežasčių. Taip yra tik todėl, kad nesujungiama priežastis ir pasekmė. Tik galima priminti, kad laikas pradėti stebėti ir fiksuoti psichinę energiją. Psichinės energijos banga sugrąžintų gyvybingumą ir suteiktų gyvenimo džiaugsmą. Bet tam reikia pripažinti psichinę energiją, kitaip tariant eiti kartu su evoliucija. Vietoj to ligonius užkiša mikstūromis. Ten, kur lengva padėti, ten paklusniai pradedama ruoštis laidotuvėms.

Ligas galima vertinti kaip žmonijos sumaterialėjim? pasekmę. Aiškiai pastebima, kad išsivysčiusios sąmonės žmonės dažnai serga. Galvos skausmas, akių, dantų ir galūnių susirgimai priskiriami psichinei sričiai. Apie tai jūs jau seniai girdėjote. Vėžys, džiova, kepenų ir blužnies susirgimai, taip pat širdies kraujagyslių išsiplėtimas - visa tai sukelia nesubalansuoti psichiniai centrai. Todėl tik psichinės energijos panaudojimas gali išsaugoti geriausius žmones. Priešingu atveju jie, kaip kempinė, sugers žmonijos išsišokimus ir nesusivaldymus. Ne tuščiai kalbame apie psichinės energijos suvokimą - atėjo laikas!
AJ, Obščina nr. 23, 159, 253, 257

Daug naudos žmonija sulauktų, jei priimtų minties materialumą. Žmonės ypač bijo smegenų pervargimo, bet tai kvaila, nes mintis negali išsekinti. Smegenų susirgimus iššaukia daugybė kitų priežasčių. Rūkymas, girtuokliavimas, lytinė beprotybė, miego praradimas, persivalgymas, susierzinimas, slegiantis nusiminimas, pavydas, išdavystė. Dar daugybė tamsos išsigalvojimų sukelia išsekimą, kurį dažnai "užrašo" protiniam darbui. Profilaktiškai mintis ne tik, kad nesekina, bet ji pagerina savijautą. Sakyti, kad mąstymas sukelia persitempimą, nuovargį, būtų tas pats, kaip atimti iš žmogaus širdies ugnį. Tiek mintis, tiek širdis yra laidininkai, kurių pagalba susisiekiama su dvasiniu pasauliu. Žmonija turėtų saugoti tokius laidininkus, be kurių galima lengvai įsivelti į chaosą. Vakaruose religija reiškia ryšį su dievu, su Aukštesniuoju Pasauliu, vadinasi kiekvieną ryšį reikia palaikyti, ir pagrinde tai turi vykti ugninių minčių pagalba. Tam reikia išsilaisvinti nuo baimės, kad mąstymas sekina. Jei mąstymo procese pajusite nuovargį, ieškokite kitų priežasčių, paprastai jos daug arčiau. Galbūt priežastis ne jumyse, galbūt, per langą įslinko apnuodytas oras arba kuras nešvarus. Dažnai mažos priežastys iššaukia sunkias pasekmes. Ypač liūdna, kai pervargimo šaltiniais įvardijamos šviesios mintys. Mintys yra sveikata, apykaita, atsinaujinimas, taip reiktų suvokti minties pagalbą.
AJ, Mir Ogniennyj Id., nr.646

Skaityti 2604 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:09
Daugiau šioje kategorijoje: « Įtarumas - tai liga Raukšlės »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Wednesday the 11th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©