Jūs esate čia:Pamokymai»Sveikata»Sveikumas
Trečiadienis, 09 sausio 2013 15:39

Sveikumas

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Sveikumas

Skausmas yra pažeisto organo požymis, kitaip kalbant, ligos pranašas. Gali būti ir visai kitoks skausmas, atsirandantis, kai vienas organas užgožia kito organo veiklą. Ypač tai pastebima esant širdies ligoms. Širdis gali būti sveika, bet tokia jautri, kad jai pasidaro kaip ir ankšta tarp kitų organų.

Paprastai sveiku laikomas organizmas, kuris nejaučia skausmo, bet toks vertinimas primytivus. Pati sveikiausia širdis gali skaudėti, nes ji atspindi mintis.

Reiktų, kad gydytojai aiškiai skirtų ligų priežastis. Psichinės energijos pripažinimas jiems padėtų.
Аум. № 530

Sveikata yra praeities pasekmė, todėl išmintingiausia būtų nekurti prastų pasekmių.
Сердце. № 94

<...> žmogus turi trigubai saugoti sveikatą. Pirma – savo sveikatą, po to planetos sveikatą ir, galiausiai, Visatos sveikatą. Tai nėra padidintas teiginys, nes Žemės gyventojai turi suvokti, kad jie neturi teisės chaotiškai įsiveržti į harmoningą Visatos gyvenimą. Planetos sveikata pirmiausia priklauso nuo išmintingo jos išteklių naudojimo. Tuo tarpu maži žmonių organizmai yra galingos baterijos, ir iš tiesų žmonės karaliauja artimiausiuose Žemės sluoksniuose. Ir savo sveikatą žmogus turi tausoti ne tik dėl savęs, bet ir dėl artimųjų. Tik trigubos sveikatos saugojimas gali padėti siekiuose.

Kai kalbama apie sveikatą, suprantama ne tik kūno sveikata, bet ir dvasios. Žmonijos istorija gali padėti įsitikinti, kad evoliucijos procesas sėkmingai vykdavo tik tada, kai atsirasdavo harmonija tarp dvasios ir kūno. Žinome, kaip Eladoje atletų sveikata atitiko filosofų išmintį, todėl klestėjo valstybė.

Taip pat galima įvardinti šalis, kur sportas virto kultu ir užgožė dvasios suvokimą. Žinome, kaip išsireiškė toks pusiausvyros praradimas, bet ir dvasios sveikata nėra davatkiškumas ar veidmainystė. Mes (Šambalos Mokytojai) galime nurodyti, kad pakylėtas žinojimas ir nuoširdus darbas Bendram Labui sudaro dvasios sveikatos pagrindą.
Братство. Т. II. № 52

Skaityti 2403 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:10
Daugiau šioje kategorijoje: « Raukšlės Matoma Visata yra ... »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Thursday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©