Spausdinti šį puslapį
Trečiadienis, 09 sausio 2013 14:03

Maitinimąsis

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Maitinimąsis

MAITINIMĄSIS. PRANA. (pusl.118)

Tibete norėdami sužadinti arkliuose nuožmumą, juos maitina leopardo mėsa. Radžputanos kšatrijai maitindavosi mėsa, siekdami išlaikyti savyje karingumą; net tie du pavyzdžiai parodo, kokia mėsos valgymo esmė. Ne subtilumui vystyti žmonės žudo daugybę jaučių, jie kaip trogloditai pasiruošę maitintis meškomis. Būtina atlikti masinio gyvulių naikinimo stebėjimus. Šis procesas atliekamas visiškai sąmoningai. Žmonės žino, kad daržovės ir vaisiai suteiks daugiau gyvybinės energijos, nei kraujas, ir vis tik jie prašo kraujuojančios mėsos, jie tenkinasi tokiu sugrubėjimu – nėra kitokio įvardijimo šiam kraujo troškulio sukeltam siautuliui.

Žmonės puikiausiai žino, kad saujelės sorų ar miežių pilnai užtenka gyvybės palaikymui, bet jų gyvuliškas instinktas siekia nužeminti mąstymą iki gyvuliškos būklės. Argi ne žvėrys siekia perkąsti vienas kitam gerkles? Argi tamsa nestumia žmonių į pačius niekingiausius poelgius? Neužmirškime, kad masinės žudynės, būtų tai kare ar skerdykloje, vienodai užteršia atmosferą ir ardo Subtilųjį Pasaulį. Reikia pagaliau suprasti, kad kiekvienas sąmoningas žudymas sudrebina supančią atmosferą. Ir dar, šie veiksmai sunaikindami ritmą sustiprina tamsos ir chaoso jėgas. Reikia vengti bet kokių griovimų. Mes galime leisti miltinį ir pienišką maistą, taip pat kiaušinius, tik maistas turi būti labai šviežus ir skystas.

Jūs žinote, kad kai organizmas pripranta prie augalinio maisto, mėsos patiekalai tampa tokiais atstumiančiais. Maistas padeda vystyti subtilumą, juk netgi dramblys savo jėgą sukaupia augaliniu maistu. Neteisinga galvoti, kad žmonės valgo mėsą, nes yra neturtingi. Augalinis maistas visai nesunkiai prieinamas, tam nereikia sekinančių pastangų, juk daugelis aplinkoje laisvai augančių maistingų augalų ir šaknų šiandien pamiršti ir nenaudojami. Galima pasimokyti iš kai kurių gyvūnų: jie žino natūralaus maisto naudą geriau nei žmonės, valgantys mėsą.

Nesibaiminkite kraujo mėgėjų patyčių, tik įsidėmėkite juos, nes jie nuo tamsos. Daugelis yra abejingi mėsai, bet priversti ją valgyti dėl išsigimusių sąlygų šeimoje, bet kalbama ne apie juos. Mes gailimės sąmoningų kraujo ir lavonienos gerbėjų. Todėl paprasčiau žiūrėkite į maistą, panaudodami jį subtilumo vystymui.
Мир огненный Ч.I, 482

Teisingas gyvenimas nėra kažkas gėdingo

Žinoma, išmintingiausia yra valgyti, kai to reikia kūnui. Užtektų valgyti dukart per dieną, bet susiklosčiusios gyvenimo aplinkybės neleidžia įgyvendinti šios taisyklės. Todėl galima skrandžiui pasiūlyti maitintis tam tikromis valandomis. Kenksmingiausia yra valgyti padrikai ir be poreikio. Teisingas gyvenimas nėra kažkas gėdingo, juk reikia pagarbiai naudoti aparatą (kūną), kuris buvo kuriamas tūkstantmečiais.

Teisinga manyti, kad žmogui maisto poreikis labai mažas, bet maistas turi būti kokybiškas. Nereiktų vartoti dirbtinai pagamintų rūgščių. Gendantis sviestas pavojingesnis net už džiovintą sūrį. Būtina žinoti, kaip lengva neapsunkinti savo kūno maistu. (4-442)

Maisto poreikis priklauso nuo kosminių srovių

Neprotingai elgiasi tie, kurie numato maitinimosi režimą ilgam laikotarpiui į priekį. Maistas yra kuras, jo sunaudojimas priklauso nuo poreikio. O jau poreikis pasireiškia priklausomai nuo kosminių srovių. Kosminės srovės gali beveik visai panaikinti poreikį pripildyti skrandį, ir atvirkščiai. Maistas ypač kenkia, kai kosmose atsiranda įtampa. Tai gali sukelti kepenų, inkstų ligas ir žarnų traukulius. (8-361)

Lavonų nevalgo, bet...

Lavonų žmonės nevalgo, bet užmuštus gyvūnus valgyti įprasta. Reiktų paklausti, koks skirtumas - argi užmuštas gyvūnas nėra lavonas? Nevalgyti mėsos paprasčiausiai yra tikslinga - juk kiekvienas supranta, kad naudoti yrančias ląsteles pavojinga. O kada prasideda irimo procesas? -Tuo pat metu, kai nutrūksta kūno gyvybė, kai prarandamas apsaugojantis spinduliavimas. Todėl gyvenimiška išmintis, kad lavonai nevalgomi skamba veidmainiškai. Patariame valgyti miltinį, pienišką ir augalinį maistą, kuriame irimo procesas silpnesnis.

Žinoma, augalų gyvenimo procesas panašus į gyvūnų, bet galima matyti, kad augaluose irimo procesas prasideda gerokai vėliau. Geriau valgyti šviežius augalus arba išdžiovintus dideliame karštyje. Duona geriau be raugo, be riebalų. Rriebalų užtenka karvės piene ir augaliniame aliejuje.

Pavadinimas "vegetariškas" yra nevykęs: jis pabrėžia principingą atsiskyrimą, bet ne esminius skirtumus. (3-148)

Malaja Rerichovckaja Biblioteka "Psichičieskaja energija i zdorovje", Maskva 1996

Skaityti 2216 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:13

Susiję įrašai (pagal žymę)