Jūs esate čia:Pamokymai»Sveikata»Psichologija
Trečiadienis, 09 sausio 2013 13:07

Psichologija

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Psichologija

Visos ligos turi psichinį pagrindą.

Братство II. 243

Nei vienoje mokykloje, ruošiančioje medikus, nedėstoma psichologoja. Tokia disciplina iš viso neegzistuoja. Žodis psichologija sugretinamas su pedagogika, bet ne su pažintine jos savybe psichine energija.

Neįmanoma tokiose mokyklose apeiti patį pagrindą. Psichinės energijos pažinimas padės pažinti vaistus. Kai gydytojai galės panaudoti psichinę energiją, sumažės vaistų poreikis. Sąlygos, padėsiančios teisingai panaudoti psichinę energiją, atnaujins visas gyvenimo sritis. Neatskirkime subtilaus pasaulio sąvokos nuo gydomosios pagalbos. Kiek senovinių šaltinių nurodo, kad šventikai buvo ir gydytojai. Taip buvo pabrėžiama, kad gydytojas turi turėti autoritetą, priešingu atveju jis tik sekios paskui ligos uodegą, neturėdamas galimybės užkirsti jai kelio.

Reikia surasti drąsos, kad įtvirtinti ryšį tarp Pasaulių kaip tautos sveikatos sėkmę. Nebus sveikatos, kol žmonės nežinos, kodėl jie neša gyvenimo naštą. Neįmanoma patenkinti sąmonės vienos mažos planetos sferoje. Siaubas suspaus širdį, kuri atsiskirs nuo nuostabios pasaulių vienybės idėjos.

Tegu būtent gydytojas bus tas mokslo žinys, kuris įneš į namus žinias apie Pasaulio šviesą.

Galima pamatyti, kad žmogiškoji našta, nors ir stipriai slegianti, neprilygsta dažnai pačiai mažiausiai minčiai. Pradėjus tokius stebėjimus, galima padaryti vertingas išvadas, kurios surinktos krūvon atneš žmonijai didelę naudą. Atėjo laikas, kai ypač aktualu pasidarė pripažinti psichinę energiją. Būtina kantriai rinkti žinias ir atminti, kad bet koks klimato sąlygų ir atmosferos pokytis taip pat turi gilią įtaką psichikai. Atminkime, kad kiekviena metalo oksidacija daro įtaką charakteriui ir minčių kokybei. Taip pat dūmai, bei atliekų ar mėsos degėsiai yra pavojingi. Nepamirškime, kad dulkės kaip irimo dalelės visada įsisunkia į organizmo poras. Stebėkime gyvenimo smulkmenas ne savęs pateisinimui, bet mūsų prigimties tyrinėjimui ir atitinkamų priemonių panaudojimui tobulėti.

Иерархия. 67

Kaip žmonės iškraipo psichinės jėgos sąvoką. Užmiršdama, kad bet kokį fizinį reiškinį galima paaiškinti psichiniu faktoriumi, bet psichinį reiškinį fiziniu būdu patvirtinti neįmanoma. Kai iš mokslo pašalino visus psichinius faktorius, atsirado gili praraja tarp organinių ir neorganinių reiškinių. Galima nurodyti mokslininkams, kad knygos be dvasios, be psichinės energijos ir kosminės ugnies negali sukurti to mokslo, kurį reiktų duoti žmonėms. Atskyrimas to, kas egzistuoja tūkstantmečiais, nuo to, kas sukurta tik prieš kelis šimtmečius, įvėlė tuos paklydimus, kurie taip pagreitino planetos karmą.

Žmonija turėtų susimąstyti apie tai, kaip sujungti psichinius reiškinius su fiziniu pasauliu.

Иерархия. 366

Psichologija yra mokslas apie mintį. Minties studijavimas negali apsiriboti viena tauta ir vienu tautos sluoksniu. Įvairių genčių sąmonės sulyginimas suteiks nelauktas išvadas. Galima pastebėti, kad minties potencilas nepriklauso nuo išorinės civlizacijos. Taip pat galima įsitikinti, kad turtas nebus mąstymo palydovas. Atrodytų, kad mąstymo vystymuisi padeda pačios sunkiausios sąlygos. Daiktų ir priemonių stoka sąmonę daro subtilesne.

Istorija rodo, kaip kūrėsi atitinkančių evoliuciją minčių vietos, todėl mokslas apie mintį yra mokslas apie gyvenimą. Jokiais apribojimais negalima apsunkinti minties studijavimo. Be to ši sritis turi būti labai gyvybinga ir judri, nes mintis pastoviai vibruoja, ji gyvena erdvėje. Minties studijavimas padės suvokti, kas yra fenomenai, t.y. įvairiose apraiškose nesuvokta psichinė energija.

<...> psichologija turi būti realus mokslas ir teikti žinias apie Subtilųjį Pasaulį. Didelė klaida daroma, kai psichologija pateikiama kaip kažkas abstraktaus. Tai fiziologijos tęsinys, reikia pažinti visas Gamtos stadijas.

Kodėl mokslininkai padarė psichologiją abstrakčia? Priežastis paprasta, jie nepripažįsta Subtilaus Pasaulio. Jiems Subtilus Pasaulis yra nemokšų sukurtos pasakos. Tuo tarpu dar didelis klausimas, kas šiuo atveju yra didesnis nemokša.

Ar galima aptarinėti psichologiją, jei nežinome psichinės energijos savybių? Reikia mokėti kantriai rinkti atskirus, pavienius parodymus ir pamatyti juos be išankstinio nusistatymo. MES patariame neužgriozdinti mokslo naujais terminais, bet tęsti jau žinomų terminų evoliuciją. Sudėtingumas veda į nereikalingus skristymus, padalijimus. MES visada patariame siekti sintezės.

Mąstytojas nurodydavo į senovės atradimus, kurie kai kuriuose stebėjimuose aplenkė ateities amžius.

Братство. II. 745

<...> erdvės perpildymas gali duoti pavojingas pasekmes. Supraskime šį išsireiškimą grynai moksliškai. Juk net radiobangų sankirta sudrumsčia erdvę. Dar didesnę sumaištį sukelia žmonių šūksniai.

Psichiatrai turėtų atkreipti dėmesį į psichines epidemijas. Reikia tyrinėti, kokios masinės psichozės sukelia kokias pasekmes. Nereikėtų psichinių epidemijų atsiradimą priskirti tik apsėdimui. Žinoma, apnuoditoje aplinkoje organizmas lengvai pasiduos apsėdimui.

Atkreipkite dėmesį į išraiškas – apnuodytas apsėdimas ypač parodo epidemijos esmę. Reikia, kad gydytojai suprastų, kaip vyksta reakcija, kuri vėliau atsispindi organizme. Tuo pačiu labai svarbu studijuoti, kokie masiniai veiksmai labiausiai sukelia susirgimus.

Galima pažinti, kad neretai dideli sprogimai mažiau pavojingi, nei taip vadinami protų bruzdėjimai. Nepamirškime, kad gali būti laikai baisesni, nei karas. Kai primename tai, MES galvojame apie apnuodytą atmosferą. Bet kokio bruzdėjimo metu kaupiasi dujos, žmonių sumaištis gali sukurti labai stiprius nuodus, bet niekas nepagalvos, kad būtent žmonės ir yra tų nuodų kūrėjai.

Jau praėjo laikas psichologiją vadinti abstrakčiu mokslu, dabar ji turi padėti suprasti, kur yra pati realiausia nuodų gaminimo laboratorija. Žinoma, gali būti sukurti ir reikiami vaistai. Tik mąstymas turi būti geranoriškas.

Mąstytojas mokė gyventojus būti gerais.

Братство. II. 460

<...> dažnai galima sulyginti fizinius ir psichinius reiškinius. Nepatyrę bandytojai ypač bijo oro duobių, nes galvoja, kad įvykio priežastis slypi juose. Jie galvoja, kad atbuko jų sugebėjimai arba visai išnyko, bet patyrimas įrodys, kad priežastis nuo jų nepriklauso. Taip pat egzistuoja ir psichinės duobės.

Dar paprastesnis palyginimas: pažiūrėkite į savo atvaizdą ramiame vandenyje, vėliau sudrumskite vandenį ir atvaizdas dings, po to jis vėl pasirodys iškreiptu pavidalu, ir tik po tam tikro laiko atvaizdas vėl pasidarys aiškus. Lygiai taip pat veikia psichinis pasipiktinimas – prarandamas žmogiškas pavidalas ir ilgam laikui jis virsta atstumiančia kauke. <...> Reikalingas ilgas laikotarpis, kad dvasia vėl įgautų žmogišką pavidalą, neiškreiptą atvaizdą.

Žemiškame gyvenime neįmanoma visada patekti į geriausias sąlygas, bet tada nereikia liesti subtiliųjų sričių. Susierzinimas stipriai iškreipia vaizdą, neteisingas suvokimas gali virsti šventvagyste, o tai labai pavojinga. Tokiu savęs stebėjimo keliu galima atminti, kaip atstumiančiai atrodo sudarkytas vaizdas.

Mąstytojas patardavo: „Sudrumskite vandens paviršių ir stebėkite, kas vyksta su jūsų atvaizdu.“

Братство. III. 749

Žinoma, kol knygose apie psichologiją nekalbama apie psichinę energiją ir subtilųjį Pasaulį, žmonės sunkiai suras pažinimo šaltinį.

Братство. III. 936

Mintis neturi prieglobsčio tarp pripažintų mokslo sričių, todėl psichologija gali būti vieninteliu minties ir mąstymo studijavimo pagrindu, kitaip tariant, psichinės energijos pažinimo vieta. Šiandien ypač aktualu psichinę energiją pažinti mokslo lygyje, šis procesas reikalauja dirbančių įvairiausiuose laboratorijose mokslininkų bendradarbiavimo.

Братство. II. 511

Skaityti 2676 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:22

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 16th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©