pamokymai

pamokymai (16)

Pirmadienis, 30 lapkričio -0001 01:24

Legenda apie vandenį

Parašė

Persų sufijų legenda apie vandenį

Kažkada vienas išminčius išpranašavo, kad išauš diena, kai visas vanduo pasaulyje, išskyrus tą, kuris bus specialiai surinktas, dings. Po to vietoj to vandens ateis kitas vanduo, bet kiekvienas, kuris gers jį, išprotės.

Tik vienas žmogus rimtai sureagavo į pranašystė ir pradėjo kaupti vandenį.

Išaušo išpranašauta diena, ir ištuštėjo visi vandens telkiniai. O tas, kuris paklausė išminčiaus, gėrė vandenį iš savo atsargų. O po to vandens telkiniai ir šuliniai vėl prisipildė vandeniu. Ir žmonės godžiai gėrė tą vandenį, ir visi kaip vienas išprotėjo.

Antradienis, 15 sausio 2013 12:38

Partneris

Parašė

Partneris

Turtingas ne tas, kuris daug turi, o tas, kuris gali padėti

<...>Atvyko užsienietis. Pagal viską sprendžiant, buvo turtingas. Visuomenėje buvo maloniai sutiktas ir priimtas. Įsigijo daugybę draugų. Susikūrė nepriekaištingą reputaciją gero, draugiško ir turtingo žmogaus.

Pirmadienis, 14 sausio 2013 14:17

Vertingas tik tas darbas ...

Parašė

Vertingas tik tas darbas, kuris atliktas savo rankomis

Amžinos Tiesos ir Didieji Mokymai teigia, kad žmogus gyvenimą sukurti turi savo rankomis ir praeiti jį savo kojomis. Lyg ir viskas aišku: visi mes vaikštome savo kojomis ir visi dirbame savo rankomis. Tik štai klausimas, ką mes dirbame savo rankomis ir kur mes vaikštome savo kojomis? Mokame šaukštą pakelti, kad pilvą pasotintume. Kas antra reklama „supažindina“ su maistu kūnui. Jei visą dieną šalia įjungtas radijas, ar net televizorius, mes tikrai žinome, ko reikia mūsų kūnui.

Sekmadienis, 13 sausio 2013 16:50

Neturintys laiko

Parašė

LaikasNeturintys laiko

Saugokitės neturinčių laiko. Melagingas užimtumas visų pirma parodo nemokėjimą naudotis laiko ir erdvės turtais. Tokie žmonės gali vykdyti tik pradines darbo formas. Neįmanoma jų įtraukti į kuriamąjį procesą. Jau buvo kalbėta apie apsimetėlius terminų žinojimo pranašus, vagiančius svetimą laiką; dabar pasakysime apie smulkmeniškus tinginius ir siaurapročius, užgriozdinančius gyvenimo kelią. Jie užsiėmę kaip indas, pripildytas pipirais; jiems darbas visada sukelia kartėlį; jie svarbūs kaip kalakutai.

Sekmadienis, 13 sausio 2013 16:20

Tamsos Brolija

Parašė

Tamsos Brolija

Reikia stebėti ne tik Šambalos, bet ir Tamsos Broliją. Klaidinga ignoruoti tamsiąsias jėgas. Labai dažnai jie laimi tik todėl, kad yra ignoruojami. Žmonės dažnai sako: "Neverta apie juos galvoti". Vis tik reikėtų domėtis viskuo, kas egzistuoja. Žmonės stengiasi apsisaugoti nuo vagių ir žudikų, bet dar svarbiau yra apsisaugoti nuo dvasios žudikų. Kad sėkmingai atsilaikyti prieš jų išpuolius, reikia įvertinti jų jėgą. Urusvati (J.I.Rerich) aplankė tamsiuosius, ji matė skirtingus jų lygius ir didvyriškai kreipėsi į juos. Egzistuoja toks didvyriškumo laipsnis, kai tamsos galia nutyla.

Puslapis 1 iš 4
  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Thursday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©