Jūs esate čia:Pamokymai»Pamąstymai»Apie mintis
Pirmadienis, 07 sausio 2013 17:16

Apie mintis

Parašė  Astys
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

MintisKaip perduoti mintis? „Labai paprastai“ pasakys pradinukas, „paėmei mobiliaką, paspaudei knopkę, ir kai mama paklausia ko noriu, galiu perduoti visas savo mintis“. Taip, tai labai paprasta.

Dievas sukūrė Žmogų panašų į save.

Panašus – labai plati ir abstrakti sąvoka. Žmogus ir kiaulė panašūs: maitinasi tokiu pat jovalu, turi tokias pat kepenis ir inkstus, ir kitus organus. Medicinos korifėjai tikisi kai kuriuos kiaulių vidaus organus implantuoti žmonėms. Reiškia, panašumas yra pakankamai didelis. Na, o skirtumai? Jie tokie menki: uodega, horizontalus stuburas ir kiti, šiaip nežymūs išorinės formos bruožai... Ir snaigės visos panašios, tačiau dviejų vienodų nėra. Jos unikalios! Gamta serijinio gamybos būdo nenaudoja. Kiekvienas Jos kūrinys unikalus, ir visi kūriniai panašūs. Žmogus – taip pat unikalus Gamtos (Dievo) kūrinys.

Norėdamas pasiųsti mintį žmogus turi turėti siųstuvą, o norėdamas mintį priimti – imtuvą. Pasiknaisioję po žmogaus vidų, rasime, kad visa tai yra, kad Dievas nieko nepamiršo įdėti. Tik žmogus šias galimybes, su visiškai „nusėdusiu“ energijos šaltiniu, užkišo į patį tolimiausią kampą pelyti. Norint naudotis jais, reikia ištraukti į paviršių, nuvalyti pelėsius, dulkes, sutvarkyti energijos šaltinį. Aptvarkius, reikia išmokti jais naudotis, sužinoti veikimo principus. Atsižvelgiant į žmogaus unikalumą – dviejų vienodų žmonių nėra – jų ryšio aparatai taip pat nėra vienodi ta prasme, kad yra skirtingo galingumo, dažnių diapazono, intelekto ir t.t. Žodžiu aparatai skiriasi tik tiek, kiek kiekvienas Žmogus individualiai jį restauravo.

Pasiųsti-priimti mintį – čia patogu pasinaudoti elementarios radiotechnikos teorijos palyginimu. Pasiųstas signalas-mintis turi būti pakankamai stiprus ir stabilaus dažnio. Aparato kokybei reikalavimai aukšti. Lygiai tas pat pasakytina ir apie imtuvą. Jis privalo būti suderintas priimti konkretų signalą; būti pakankamai jautrus, atsiribojantis nuo trukdžių. Kad tai pasiekti, reikia atnaujinti arba pakeisti netikusius elementus geresniais, tobulesniais. Tai kainuoja nemažus pinigus. O pinigų niekas neduoda, juos reikia uždirbti. Nei popieriniais, nei metaliniais, nei kitų uždirbtais pinigais Jūs nieko nepasieksite. Štai čia ir yra tas atvejis, kai tarpininkai nenaudingi. Kiekvienas individualiai, nuosekliai, kantriai ir kruopščiai turi tobulinti savo galimybes. Tai pasiekiama tik pastoviomis treniruotėmis, susikaupimu, tai yra darbu, darbu ir dar kartą darbu... už kurį mokama ne pinigais...

Kokie gali būti patarimai, siekiantiems tobulinti savo galimybes? Pagrindinis patarimas būtų Orakulo pasakymas „PAŽINK SAVE“.

Žmogus nieko nerado, neišrado ir nesužinojo, ko nėra ir nebuvo. Atskirų žmonių – mąstytojų, genijų, išradėjų, mokslininkų, rašytojų ir t.t. – imtuvai pagavo informacijos gumulus (mintis), esančias Beribėje Erdvėje, jas iškodavo, išanalizavo, suderino su kitomis mintimis, apibendrino ir pritaikė savo ir kitų poreikiams. Na, kažkas panašaus į beždžionę, pagaliu numušančią vaisių ar vytele traukiančią termitus iš termityno. Norėdami pažinti save, stebėkime aplinką ir aplinkinius. Ką nors pastebėję, to ieškokime savyje, nes viskas, kas yra šioje aplinkoje, Gamtoje yra iš Žmogaus. Žmogus – tai pirminis Gamtos (Dievo) kūrinys. Galų gale stebėkite, nagrinėkite, kaip, kokiu būdu, kokiais virsmais Jūsų mintis tampa žodžiu, o „žodis – kūnu“ tai yra, kaip mintis materializuojasi, kaip mintis tampa namu, tanku, bomba... ar Duona, Šventykla, kurioje gyvena Tėvas...

Niekas Tau negali padėti, pagelbėti, išskyrus „Tėvą, kuris yra slaptoje“(Mato 6.6), reikia tik su Juo užmegzti ryšį. O su Juo susisiekti gali padėti tik Vienatinis Jo Sūnus Kristus, kuris yra mumyse.

Astys

Skaityti 1777 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 13:10

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©