Jūs esate čia:Pamokymai»Pamąstymai»Neužbaigti darbai
Antradienis, 15 sausio 2013 11:53

Neužbaigti darbai

Parašė  Diana Stungurienė
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Neužbaigti darbai – prarastas gyvenimas

Neužbaigti darbai, nepavykę susitikimai, sujauktos mintys, chaosas – tai mūsų kasdiena. Televizijos laidos yra šalies ir tautos veidas (o gal kaukė?). Filmas reklamos pagalba nutraukiamas viduryje sakinio, arba skambant baigiamajai dainai, kuria režisierius turbūt norėjo kažką pasakyti.

Taip sudarkomos praktiškai visos laidos, išmušama mintis, kurią vėliau labai sudėtinga atstatyti. Lyg viduryje valgymo būtų atimtas šaukštas – taip ir nežinai, ar jį sugražins, ar iš viso laikas baigti šį užsiėmimą. Nėra išimtis ir lietuviški serialai, pasirodo, jie kuriami tik sezonui. Tokie „kūriniai“ neturi užbaigiamosios minties, neturi išvadų ir sprendimų, tiesiog kuriami užimti (o gal pavogti?) laiką. Žmogus, žiūrėdamas tokį filmą, pergyvena kartu su jo herojais. Deja, viduryje įvykių filmas nutraukiamas, nes prasidėjo vasara. Labai panašu, jei įsimuilinus, viduryje maudymosi, staiga būtų atjungtas vanduo visam laikui...

Visa tai primena rašinį be taškų – nei pradžios, nei pabaigos. Tiesiog kažkoks kratinys – taip atrodo šiandieninė mūsų televizija. Išdraikyta, išdraskyta ir be krypties. O šalia televizijos laidų bėga perpildytas skundais mūsų gyvenimas: mokiniai pervargę, darbuotojai išsekę, pensininkai ištisai serga ir t.t. ir panašiai.

Problemos, problemos, problemos. Niekas nebando jų spręsti, nes visi nori gyventi šia diena, o rytoj nors ir pasaulio pabaiga. Ateities kūrimas daugeliui tai tik tušti žodžiai, tokie pat tušti ir supainioti kaip šiandieninė televizija. Tuščiai ir niekingai iššvaistyta ir nekuriama ateitis ateis ir apsireikš skausmu, netektimis, nelaimėmis.

Ką pasėsime, tą ir pjausime...

Skaityti 2416 kartai Atnaujinta Antradienis, 05 kovo 2013 11:48
Daugiau šioje kategorijoje: « Liuciferiukai Parazitai »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Sunday the 15th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©