Jūs esate čia:Pamokymai»Pamąstymai»Liuciferiukai
Pirmadienis, 14 sausio 2013 18:15

Liuciferiukai

Parašė  G.Stungurys
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Liuciferiukai

Jelena Rerich rašė, kad 1949 metais buvęs Žemės valdovas Liuciferis, pasibaigus Armagedonui, buvo ištremtas į Saturno planetą (žodžiai Saturnas ir satana(šėtonas) turi tą pačią šaknį). Vadinasi, Žemė išslaivinta nuo blogio ir tamsos valdovo. Tai kodėl žmonija vis dar ritasi žemyn?

Juk nuo 1949 metų žmonių moralė nepakilo, jie nepasidarė sąžiningesni, doresni, geresni. Jie ir toliau siekia turto, valdžios, visa tai apgaubdami švytinčiais renginiais, o tiksliau viešomis orgijomis (puota, kur niekas nesivaržoma, ištvirkaujama). Tautos dorovę parodo požiūris į moterį, šioje srityse mes visiškai degradavę. O gal tai moterų išsilaisvinimo kovos rezultatas? O gal taip suprantama „demokratija“? Šiandieninės moterys pačios tyčiojasi iš moteriškumo: meilė tapo seksu, šeima kuriama, pasirašant vedybinę sutartį, nusirenginėjimas scenoje ir prostitucija vadinami darbu.

Tai gal J.Rerich apsiriko ir Liuciferis vis dar valdo planetą? Žiūrėdamas televizorių matau, kaip mes vis greičiau ir greičiau degraduojame. Moterys elgiasi vis šlykščiau, nuo jų, žinoma, nei kiek neatsilieka ir vyrai – viešai demonstruoja savo iškrypusį vyriškumą. Apie kalbos kultūrą neverta net kalbėti. Atrodo, jau nebėra kur ir kristi, bet mes išradingi ir vis dar surandame terpę, kurioje galime toliau degraduoti.

Evoliucijos eigoje prireikė ne vieno tūkstančio metų, kad iš žmogbeždionių taptume žmonėmis. Mokytojai mus mokė kalbėti, mąstyti, kurti šeimą, bendruomenę, valstybę, mokė gyvenimo etikos. Nejaugi visas šis ilgas ir sunkus darbas bus taip lengvai paniekintas ir sunaikintas?

Ne, taip nebus! Liuciferio Žemėje išties nebėra, jis prarado galimybę sugrįžti. Žmonija nedegraduoja, tai iliuzija, kurią bando įtvirtinti ypač suaktyvėję Liuciferio pasekėjai. Vado nebėra, bet „stropieji“ mokiniai nenori to pripažinti. Jie vienijasi, buriasi ir vis garsiau šaukia, kad tik niekas nepastebėtų jų žlugimo. Vadinasi, vietoj vieno Liuciferio, Žemėje atsirado daug liuciferiukų? Jie buvo visada. Tai tie, kurie sukūrė inkviziciją (teisminė-policinė katalikų bažnyčios organizacija, žiauriai kovojusi su bažnyčios priešais ir eretikais; žiaurus kankinimas), organizavo kryžiaus žygius, iškraipė ir sunaikino Kristaus Mokymą. Šiandien jie vilki madingus kostiumus, važinėja prabangiais automobiliais, valdo bankus ir „dalina“ turtą, žadėdami šviesesnį rytojų... Krisdami jie stengiasi paskui save nusitempti kuo daugiau gerų žmonių. Aplink drabstydami savyje sukauptą purvą, jie bando įrodyti, kad visi yra susitepę. Tai netiesa, nors daugelis svetimą purvą prirašo sau ir, nusižengdami savo moralei, praradę tikėjimą, paklusniai papildo liuciferiukų gretas.

Būkime kantrūs. Stebėkime Liuciferio žūtį, nepraraskime ištisus gyvenimus širdyje kaupto turto. Tikrasis turtas nevirsta dulkėmis, nedega ir neskęsta, jis neturi svorio ir lengvai pakelia žmogų virš kasdienybės purvo. Juk jei niekas liuciferiukais nesižavės, jie išnyks. Blogis visada stengiasi užsidėti gėrio kaukę, nebijokime jos nuplėšti – juk žus tik liuciferiukas. Tikrasis žmogus nebus paliestas ir sužeistas. Nebėra Liuciferio – liko tik jo šešėlio baimė, kuri vis dar suranda vietos mūsų širdyse. Juk bijome senatvės, ligų, mirties, bijome kurti šeimą, bijome valdžios, bijome patys savęs... Nejaugi norime amžinai likti baimės vergais?

Nebėra Liuciferio, nebėra blogio kūrėjo!!!

Gintautas Stungurys

Skaityti 2242 kartai Atnaujinta Antradienis, 05 kovo 2013 11:46

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Wednesday the 13th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©