Jūs esate čia:Pamokymai»Pamąstymai»Laimė
Sekmadienis, 13 sausio 2013 15:52

Laimė

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Laimė

Kalbėsime apie laimę. Laimė - tai ne žemiška paukštė, o dangiška, ir nutupia ji ne ant kiekvieno palangės. Kai kurie taip ir pragyvena ištisą gyvenimą nežinodami, kas yra laimė.

Tai Tolimųjų Pasaulių atgarsis. Ir nors akies krašteliu pamatytas iš tolybių atskriejęs jausmas toks nepanašus į aprūkusią Žemės laimę. Nes laimė - tai dvasios vaisius. Čia, Žemėje, laimė suprantama kaip asmeninio pasitenkinimo reiškinys, o ten - visiškame to atsisakyme. Kuo didesnis atitrūkimas nuo asmeninio turto, tuo pilnesnis laimė pojūtis.

Kiekvienas susikuria savo laimę, kiekvienas ją savaip įvardija ir kiekvienas turi teisę sukurti savo Laimės Karalystę. Mano laimė ne iš šio pasaulio ir ne žemiškais siekiais matuojama. Todėl ir kviečiu jus visus į tokią laimę. Į visą apimančią palaimą, besiliejančią iš atviros širdies, pripildytos Meilės ir Tikėjimo Ugnimi. Jos negalima išmatuoti ar įvertinti, pasitelkus skurdžią Žemės suvokimų gamą. Bet būtent Žemėje, žmogaus rankomis ir kojomis sukuriamas šios nuostabios savybės pagrindas. Nesiblaškymas, vidinis pakylėjimas, džiaugsmas ir laimė - tai dvasingos asmenybės požymiai.

Džiaugsmas arba laimė tai ypatinga išmintis, tai nežemiškos sąvokos, bet Amžino Visatos Gyvenimo atgarsiai. Visata skamba ir dainuoja iš laimės. Todėl visi jau tai primiršę kviečiami į šventę. Juk žmogus sukurtas būti laimingu. Visas jo sunkus žemiškas kelias - tik ėjimas į laimę Tolimuosiuose Pasauliuose. Ne Žemėje, o ten Išsvajotoje Tolimojoje Žvaigždėje...

Disharmonija ir griovimas - pagrindinis Žemės atspindys. O harmonija, džiaugsmas ir laimė - tai, kas atėjo į Žemę iš Tolimųjų Žvaigždžių, iš Aukštesnių Pasaulių. Į ten mus veda žemiškos evoliucijos kelias, ir tai tikroji žmogaus paskirtis. Laimės formulės tiek pat įvairios, kaip ir gyvenimo formos. Ir vieno žmogaus laimė panaši į kito tiek, kiek ir žmonių veidai Žemėje. Turtingas Kosmosas ir jo išraiškos formos.

Prieš Didžiąją Aušrą, kai Žemė apsupta pačia juodžiausia Tamsos marška, kalbame apie dangišką laimę, nes ji artinasi prie Žemės, kad įsikūnytų joje. Kiek neišreiškiamas gali išsireikšti šiurkščioje ir grubioje materijoje. Nauji spinduliai suteiks šią galimybę, bet dvasiniai indai, skirti ugniniam laimės gėrimui turi būti švarūs, pas kiekvieną pagal suvokimą ir dvasios subtilumą. Juk niekas nepila šviežio vyno į senus, apdulkėjusius, apkerpėjusius ir apdužusius indus.

Ne mirsime, bet pasikeisime. Apie dvasios ir materijos persikūnijimą kalbama, apie Naują Dangų ir Naują Žemę. Džiaugsmu bus apvainikuota nauja žemė, ir visos žmonijos laimė bus jos pagrindas. Taip, tarp griausmingų paskutiniųjų kovos dienų pagalvokime apie artėjančią Šviesą, skirtą žmogui. Kiekvienas turi galimybę ją pamatyti ir priimti. Naujos Epochos Valdovas (Uranas) apdovanos Žemę gailestingumu prisotinta Ugnine Galia.

GAJ, 1972,7A

Skaityti 2526 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:51
Daugiau šioje kategorijoje: « Žudynės Prabanga »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Sunday the 15th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©