Jūs esate čia:Pamokymai»Pamąstymai»Kosminis dėsnis
Antradienis, 08 sausio 2013 11:47

Kosminis dėsnis

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Kosminis dėsnisKosminis dėsnis

Dvasia be materijos – niekas. Materija be dvasios – taip pat niekas. Ryšys tarp dvasios ir materijos palaikomas mintimi (mąstymu, savęs suvokimu). Dvasia ir materija – tai lyg du kūnai plaukiojantys minčių jūroje ir palaikantys tarpusavio ryšį per jūros materiją – mintį.

Dvasia – tai gyvybė, materija – tai medžiaga gyvybės formai, o mintis – tarpininkas tarp gyvybės ir formos. Pašalinus mintį, materija praranda gyvybę, o dvasia praranda galimybę reikštis.

Dvasia – tai sėkla, o materija – tai žemė, į kurią turi būti pasėta sėkla. Sėklos be žemės lieka tik sėklomis, kaip ir žemė be sėklų yra tik negyva materija. Gyvybė gimsta, kai sėkla pasėjama į žemę ir užsimezga tarpusavio ryšys

Vyras turi sėklą, o moteris turi žemę. Jų meilės (minties) pagalba gimsta nauja gyvybė.

Visas mus supantis pasaulis turi dvi puses – vyrišką ir moterišką. Jų tarpusavio meilės dėka žemė gyva. Vyriška pusė atstovauja dvasią, moteriškoji – materiją o meilė mintį, (ugni). Dvasia nėra aukštesnė už materiją, tai tik du priešingi poliai skirti kurti gyvybei.

Minties (tarpinės materijos) pagalba naudojasi visa, kas gyva. Bakterija, augalas yra gyvi, nes jie mąsto. Jie mąsto primityviai, todėl jų formos taip pat primityvios. Žmogus mąsto sudėtingiau, tobuliau, tai ir jo forma tobulesnė, o galimybės didesnės.

Dvasia, materija ir jas rišanti medžiaga mintis rytuose ji buvo vaizduojama kaip trys taškai. Tie trys taškai buvo apjungti apskritimu, kuris išreiškė laiką, judėjimą erdvėje, evoliucijos ratą. Bendradarbiaujant šioms trims jėgoms gimsta gyvybė, ji auga, tobulėja ir miršta. Tai ir yra Kosminis Dėsnis.

Skaityti 1795 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 13:30

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Sunday the 8th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©