Jūs esate čia:Pamokymai»Kai šimtmetis prabėga per ...
Sekmadienis, 13 sausio 2013 16:33

Kai šimtmetis prabėga per ...

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Kai šimtmetis prabėga per penkerius metus...

Kiekviena diena, kiekviena valanda, kiekviena akimirka nesulaikomai priartina mus prie ateities. Šį procesą įmanoma pajusti širdimi. Laiko konvejeris nenutrūkstamu srautu keičia egzistuojančias sąlygas. Jei tie pasikeitimai ne visada matomi akimis, tai visiškai nereiškia, kad jų nėra. Pastoviai vykstantys pasikeitimai matomi tik turinčiam Erelio Žvilgsnį.

Pasikeitimai vyksta ne išorinėje, ne fizinėje plotmėje. Pirmiausia jie pasiekia ir keičia sąmonę. Tik žmogus nevaldo savo minčių, neseka įvykių ir pokyčių gamtoje, todėl jam labai sunku suvokti tokią kaitą. Jis pastebi tik labai akivaizdžius pasikeitimus, palietusius asmeniškai jo gyvenimą.

O tuo tarpu visa planeta nusiteikusi pokyčiams visose srityse. Dar niekada planetoje nebuvo tokio stipraus ir veržlaus judėjimo ir gyvenimo sąlygų pasikeitimų iš pagrindų. Planetos gyvenime vyksta revoliucija, nešanti permainas ir pasikeitimus. Evoliucijos veržlumas apsireiškia tuo, kad šimtmetis prabėga per penkerius metus. Žodžiu, sąmonė per penkis metus suvokia ir patiria tiek, kiek anksčiau patirdavo per šimtą metų. Nepaprastas laikas. Didis laikas. Didingų permainų Didi Epocha.

Pasirinkimas vienas: arba priimti Evoliuciją arba žūti. Kito sprendimo nėra. Dvi srovės - evoliucinė ir antirevoliucinė. Viskas, kas neįeina Į Kosminės Evoliucijos gyvenimą, bus panaikinta kaip Kosminės šiukšlės. Todėl šiandien atsilikti nuo gyvenimo - vadinasi pasmerkti save žūčiai. Įprastomis sąlygomis šis procesas labai lėtas. Stebint nykstančias gentis arba didžių tautų likučius, galima matyti, kaip lėtai vyksta jų užgesimas. Bet šiandien šis procesas veržlus. Visa, kas atsistos prieš Evoliucijos reikalavimus ir Jos įstatymus, žus ir visiems laikams paliks pasaulinę sceną. Žmogaus valia per silpna, kad pasipriešintų galingai Evoliucijos bangai. Beprasmiškos dejonės tų, kas priešinasi Kosminei valiai, siekdami išsilaikyti, įsikibę į praeitį.
GAJ IV, nr.291

Skaityti 2165 kartai Atnaujinta Šeštadienis, 02 kovo 2013 16:41

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Friday the 13th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©