Spausdinti šį puslapį
Sekmadienis, 13 sausio 2013 15:41

Ateities baimė

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Ateities baimė - neteisingo pasaulio suvokimo pasekmė

Visi žmonės žino, kad nei viena jų gyvenama vieta nėra amžina. Vadinasi, būtų protinga nedelsiant pradėti ruoštis ateičiai. Deja, ateities baimė pasidarė pasaulio siaubu, apsireiškiančiu įvairiausiais pavidalais. Nors iš prigimties ši baimė ir neturi pagrindo, nes yra dirbtinai sukurta ir primesta.

Chaosas taip stipriai užvaldė žmogaus sąmonę ir pririšo ją prie vaiduokliškų vietų, kad nebeliko nei noro, nei vidinės tvirtybės, nei tikėjimo ir drąsos pripažinti supančią iliuziją. Juk tam reikia nuraminti mintis, susikaupti ir suprasti, kad tiesa yra tik ateityje, jos siekyje.

Neįmanoma net aprašyti, kaip į tamsiausius sąmonės užkaborius žmonės stumia juos taip bauginančią ateities viziją. Jie stengiasi parodyti, kad ne ateitis, bet praeitis turi užimti jų mąstymą. Jie gėdingai vengia visko, kas primena judėjimą į priekį. Tokiu savo elgesiu jie sukuria erdvėje pavojingus nuodus. Net pačiose švariausiose vietose galima pastebėti tokių nuodų užuomazgas. Apnuodijama ne tik erdvė, tuo pačiu būdu apsinuodija ir žmonės.

Tuo tarpu mintys apie ateitį stiprina sveikatą ir padeda išgyventi pačius kritiškiausius momentus. Tokios mintys labiausiai atitinka žmogaus prigimtį ir dvasios siekius.

paruošta pagal AJ, MO IId.281

Skaityti 2328 kartai Atnaujinta Šeštadienis, 02 kovo 2013 16:43

Susiję įrašai (pagal žymę)