Jūs esate čia:Pamokymai»Neturintys laiko
Sekmadienis, 13 sausio 2013 16:50

Neturintys laiko

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

LaikasNeturintys laiko

Saugokitės neturinčių laiko. Melagingas užimtumas visų pirma parodo nemokėjimą naudotis laiko ir erdvės turtais. Tokie žmonės gali vykdyti tik pradines darbo formas. Neįmanoma jų įtraukti į kuriamąjį procesą. Jau buvo kalbėta apie apsimetėlius terminų žinojimo pranašus, vagiančius svetimą laiką; dabar pasakysime apie smulkmeniškus tinginius ir siaurapročius, užgriozdinančius gyvenimo kelią. Jie užsiėmę kaip indas, pripildytas pipirais; jiems darbas visada sukelia kartėlį; jie svarbūs kaip kalakutai.

Skendėdami tabako dvoke, jie labiau vertina svaiginimąsi kvaišalais nei darbą. Išgalvota tūkstančiai dingsčių, užpildančių beverčio darbo spragas. Jie neras laiko pačiam svarbiausiam ir neatidėliotinam žingsniui. Jų bukumas daro juos įžūliais ir pasiruošusiais atmesti patį pagrindą. Jie bevaisiai kaip ir svetimo laiko vagys. Nereikia jų prileisti prie ateities statymo, jie tinka tik plytų nešiojimui.

Žinome daug triūsiančių, kurie ras valandėlę pačiam svarbiausiam; jiems neatrodo, kad jie užimti. Mokantis dirbti bus gausiai apdovanotas. Darbo įtakos asmenybei suvokimas būtinas sąmonės praplėtimui. Ar dar galima kuom nors pakeisti sąmoningumo didėjimo džiaugsmą?

3(Урга).3.I.27

Skaityti 2958 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:57

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 16th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©