Jūs esate čia:Pamokymai»Įdomu»Įdomu
Sekmadienis, 13 sausio 2013 13:47

Žmogus – aukščiausia ...

Parašė

AuraŽmogus – aukščiausia evoliucionuojanti Kosminio Gyvenimo forma

Duodamų užrašų vertingumas yra tame, kad jie praktiškai gyvenimiški ir paremti sąmoningai praeito mokinystės kelio patyrimu. Todėl iškylant vieniems ar kitiems klausimams arba sąlygoms yra duodamas dabar ir bus duodamas ateityje tolesnis kelias. Nėra abstraktaus (atsieto, atitraukto, nekonkretaus) žinojimo. Viskas yra gyvenimiška ir viskas yra skirta gyvenimui. Praeinamas etapas suteikia užrašams turinį. Ir tie, kurie eis paskui, džiaugsmingai ir su dėkingumu studijuos to kelio nurodymus ir ženklus, paliktus praėjusių prieš juos.

Pirmadienis, 14 sausio 2013 17:56

Ar Saulė pateka?

Parašė

Ar Saulė pateka?

Saulė nei pateka, nei nusileidžia. Kol žmogui Žemė yra plokščia, Saulė jam pateka ir nusileidžia, bet kai tik Žemė tampa rutuliška, apvali ir pradeda suktis, Saulė nebepateka ir nenusileidžia, o išaušta diena, ateina sutemos ir naktis...

Penktadienis, 11 sausio 2013 14:23

Dionizas ir Apolonas?

Parašė

Dionizas ir ApolonasDionizas ir Apolonas?

Visi žmonės yra puolę angelai. Švarios, skaisčios ir nemąstančios žmogiškos monados (viena iš paslaptingiausių sąvokų, nusakančių žmogaus kaip individualybės esmę) krisdamos arba nusileisdamos į tankius Materijos sluoksnius ir juos pažindamos, įgyja išmintį. Deja, kartu su protu jos prisirenka nuodėmių, o kai kurios tiesiog skendi nuodėmėse ir tampa tikrais velniais.

Antradienis, 08 sausio 2013 11:58

Dvasia – tai sąmonė

Parašė

DvikojisDvasia – tai sąmonė

Dvasia – tai sąmonė. Kelti sąmoningumą, vadinasi vystyti dvasingumą. Kuo žmogus sąmoningesnis, tuo jis dvasingesnis. Dvasingumas neturi nieko bendro su bažnyčia ar bažnytiniu tikėjimu, apeigomis. Sąmoningumas didėja, kai siekiama pažinti save, savo vidų ir savo ryšį su aplinka (kosmosu). Nesąmoningam žmogui nekyla būties klausimai. Jam pilnai užtenka to, ką jis mato ir gali pačiupinėti. Kilus klausimui „kas aš esu?“, dvikojis tampa sąmoninga būtybe, tampa žmogumi.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©