Jūs esate čia:Nuotaika»studija Gin-Dia

studija Gin-Dia

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Trečiadienis, 30 gruodžio 2015 18:15

Ilgesio šešėliai

Ilgesio šešėliai

2015m. rugpjūčio 27 d. LAB Šiaulių filiale įvyko LASS literatės, pakruojietės Karolinos Kazlauskienės knygos „Ilgesio šešėliai“ sutiktuvės.

http://www.labiblioteka.lt/lt/naujienos/naujienu-archyvas-3/1271-lass-literates-pakruojietes-karolinos-kazlauskienes-knygos-ilgesio-seseliai-sutiktuves

Trečiadienis, 11 lapkričio 2015 11:04

Vėlinės Šabakštyne

Vėlinės Šabakštyne
2015 m. lapkričio 3 d. Šabakštyne – Šiaulių menininkų dirbtuvių pašonėje buvo paminėti Anapilin išėję menininkai. Idėjos autorius ir vakaro organizatorius dailininkas Sigitas Prancuitis.
Atminimo ženklai liepose nuo šiol primins šabakštyne gyvenusius ir kūrusius dailininkus.

Video reportažas

Foto reportažas

 

Sekmadienis, 20 rugsėjo 2015 17:24

Palaunagė 2015

Palaunagė 2015. Rugpjūčio 23 dieną ant Rambyno kalno ir vėl buvo išlydėti gandrai. Paskutiniai gandro pavakariai, arba Palaunagė, viena iš tradicinių ne kalendorinių lietuvininkų švenčių. Tądien lietuvininko šeimoje būdavo patiekiami sotūs pavakariai – tai būdavo atsisveikinimo su samdiniais diena – juk sunkieji vasaros darbai jau nudirbti.

Antradienis, 01 rugsėjo 2015 15:57

Drožėjų pleneras 2015

Pleneras "Vaikystės pasakas prisiminus".

Foto reportažas

Video reportažas

2015 metų rugpjūčio 1-7 d. Šiaulių Kultūros ir poilsio parke antrus metus iš eilės vyko drožėjų pleneras. Penki šiauliečiai tautodailininkai – Zenonas Lažinskas, Vaclovas Onaitis, Petras Bandza, Zenonas Tomkus ir Dalius Žymantas – iš ąžuolo skaptavo skulptūras.

Pirmadienis, 15 birželio 2015 19:04

M. Vilutis SRIUBA šiauliečiams

„Mano gyvenimo tikslas – ne rašyti, o laužyti 10 Dievo įsakymų“, - Mikalojus Vilutis.

*
Taip jau gyvenime būna, kad sutinki žmogų, apie kurį nieko nežinai, nors jis garsus ir žinomas. Taip susipažinome su grafiku Mikalojumi Povilu Vilučiu, atvežusiu į Šiaulius pristatyti savo antrąją knygą „Sriuba“. Šiaulių Universiteto dailės galerijoje pakalbinome garbųjį menininką, o tai, ką išgirdome užfiksavome šiandienai ir ateičiai.

Foto reportažas

Video reportažas

Antradienis, 02 birželio 2015 15:54

54-oji Šiaulių dailininkų paroda

2015 metų gegužės 28 d. Šiaulių dailės galerijoje atidaryta jau 54-oji Lietuvos dailininkų sąjungos Šiaulių dailininkų skyriaus paroda.
Šiauliečiai menininkai vieninteliai Lietuvoje tebetęsia tradiciją kiekvienais metais pristatyti naujausius savo kūrinius.

Foto reportažas

Video reportažas

Penktadienis, 15 gegužės 2015 13:25

Studija „Paletė“

 

Studija „Paletė“. Šiaulių apskrities P. Višinskio bibliotekos Meno ir muzikos skyriuje jau antrus metus veikia suaugusiųjų meno pažinimo dailės studija. Įvairaus amžiaus miestelėnams suteikta puiki galimybė realizuoti save dailėje. Studijos lankytojai susipažįsta su dailės istorija, studijuoja natūrą, kompoziciją, piešimą.

Foto reportažas

Video reportažas

Pirmadienis, 30 kovo 2015 12:27

Su Tavim mes kelsimės visi

Kovo 26 dieną LAB Šiaulių filiale vyko Gavėnios susikaupimo ir susitelkimo vakaras „Su Tavim mes kelsimės visi“

http://www.labiblioteka.lt/lt/naujienos/1110-gavenios-vakaras-su-tavim-mes-kelsimes-visi

Video reportažas 

 Foto reportažas

Menininkas yra atsakingas už savo laiką

2015 vasario 6 dieną Šiauliuose galerijoje „Laiptai“ atidaryta Aloyzo Stasiulevičiaus darbų paroda „Gyvybės vanduo“.

*

„Menas tiek reikalingas žmogui, kiek jis padeda gyventi ir išgyventi. Kokia bus Lietuva – mūsų rankose, ir labai dažnai kultūros žmonių, menininkų rankose. Jei mes dauginsime destrukciją, griūtį, tai ir įvyks. Jei mes stovėsime už Šviesą ir Viltį – Ateitis mūsų rankose.

Pirmadienis, 29 gruodžio 2014 17:20

Šventiniai susitikimai

Šventiniai susitikimai Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje. ...Biblioteka lankytojų tarpe turi ir kino mylėtojų, kurie domisi ir noriai dalyvauja čia rengiamose filmų peržiūrose. Gruodžio 15 d. įvyko susitikimas su studijos „GIN-DIA“ kūrėjais – buvo pristatytas dokumentinis filmas, įamžinęs centriniame Šiaulių miesto parke vykusį plenerą, kurio metu sukurtos Anderseno pasakų herojų skulptūros papuošė parko erdves...

Puslapis 1 iš 16
  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Wednesday the 11th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©