Jūs esate čia:Nuotaika»Jau vasara
Trečiadienis, 23 sausio 2013 10:59

Jau vasara

Parašė  Diana Stungurienė
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Dienos nuotaika. Jau vasara. 2012/05/29

Jau žydi kvapniosios alyvos, baigia užsimiršti šalnų baimė, nurimo sodininkai – netikėtas šaltis jau nebepakąs ankstyvųjų šilumamėgių daigų.

Sekmadienis išaušo saulėtas, visa aplinka skambėjo vasaros akordais.

Šiltas, lengvas vėjelis teikė gaivą – puikiausia proga „pradėti“ vasaros sezoną. Ne kiekvienas savaitgaliui išgali nulėkti į pajūrį, bet ne niurzgliai entuziastai džiaugsmą patiria ir artimiausiame miškelyje, upės, ežero pakrantėje.

Taip uodai, erkės ir visi kiti gyvosios Gamtos „kraugeriai trukdo“ atsipalaiduoti. Baimė – štai didžiausias žmogaus priešas, jos įtakojami dažnai susergame ir netgi mirštame. Neišprusimas, žinių stoka – štai pagrindinė kliūtis patirti džiaugsmą Gamtos glėbyje, būtent nežinojimas iššaukia baimę, o ši jau „imasi priemonių“; oi kiek išmaniųjų priemonių prikūrė civilizacija!

Dūstame mašinų dūmuose, o kaltiname ozono skyles; nuo miesto mūrų susergame šienlige, o apkaltiname augalus tuo, kad jie žydi! – patį gamtos grožį pavadiname pragaru. Nuo kenkėjų chemikalais purškiame sodus kaip tik tuo metu, kai peri varnėnai, zylutės, žvirbliai – mūsų pirmieji pagalbininkai, išvalantys sodus nuo kenkėjų. Bijome erkių, o jos tik mūsų minčių išraiška – erkė nesukelia encefalito, liga tik parodo, kaip toli žmogus „pažengęs“ į civilizaciją ir atitolęs nuo Gamtos, nuo prigimties; o uodų sukandimai, savo „nuodais“ skystinantys kraują, dažną išgelbėtų nuo gresiančio insulto ir apsaugotų piniginę nuo brangios chemijos, absoliučiai negydančios, bet kiekviena tablete priartinančios prie Alzhaimerio ar paralyžiaus – tai vaistų iššauktos ligos!

Deja, atitrūkęs nuo gamtos žmogaus kūnas nebemoka gyventi Gyvoje Gamtoje. Mes, žmonės, žmonija – patys didžiausi Planetos kenkėjai, nuolat žalojantys ir nuodijantys jos kūną, vis stipriau šalinamės Gamtos Pasaulio ir vis giliau slepiamės civilizacijoje. Taip žmonija vis aiškiau skyla į „gamtos vaikus“ ir farmakologinius hibridus, tokius žmones, kurie savo gyvybę visu šimtu procentu atidavė į farmakologų-vertelgų rankas. Neoficialiai kalbama, kad vaistai yra pelningesnis biznis net už narkotikų prekybą. Be to šis verslas įteisintas, ginamas įstatymų, o gydytojai vieni garbingiausių visuomenės piliečių. Taip, nemokšų masės atiduoda savo likimą vertelgoms ir netgi tuo didžiuojasi, girdamiesi, kaip brangiai mokėjo už vaistus... Europos Sąjunga jau baigia įspausti į mūsų sąmonę tai, kad žmonija susideda iš vyrų, moterų ir dvilyčių asmenybių – kaip reklamoje „du viename“. O pagal kitą skalę yra žmonės, kurie vis dar tiki, kad Gamta yra jų Mama, džiaugiasi jąja, ilsisi jos glėbyje, žavisi jos grožiu, bei žmonės, kurie savo namais laiko miestus ir užnuodytą mašinų smalkėmis jų orą, prekybos namus ir panašius į natūralius parduodamus produktus... Pasirinkimas laisvas, kiekvienas žmogus savo širdyje nešioja Dievo atspindį ir kiekvienas gali tapti Dievo rankomis Žemėje.

Diana Stungurienė

Skaityti 2521 kartai Atnaujinta Šeštadienis, 02 kovo 2013 11:56

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Friday the 13th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©