Jūs esate čia:Klausimai»Klausimai
Antradienis, 08 sausio 2013 11:14

Nuo 49 iki 56 metų

Parašė

RuduoNuo 49 iki 56 metų – tai sunkus, kritinis amžius

Klausimas. Rašau Jums, nes man labai įdomu Jūsų nuomonė. Mano mama sunkiai serga, jai 50 metų. Prieš pusmetį šeimoje gavosi didelis konfliktas, ir ji labai sunkiai apsirgo, nusilpo... ji pradėjo gydytis tam tikrais natūraliais metodais, pvz. gėrė savo šlapimą, dėjo kompresus iš žolelių. Pagerėdavo, ir vėl užeidavo... O dabar yra labai blogai..., jau kelias dienas guli lovoje, nuolatos kenčia. Prieš pora dienų sakė netgi kojas, visą kūną pradėjo skaudėti, o dabar lyg truputį geriau. Norėčiau Jūsų paklausti,

Pirmadienis, 07 sausio 2013 18:49

Pirmas atsakingas žingsnis

Parašė

JaunėlisPirmas atsakingas žingsnis

Klausimas. Sveiki, esu paskutinio kurso studentas. Šiaip studijuoju teisę. Skaitau Agni Jogą, bet norėčiau gyvų žmonių patarimo. Artėjant egzaminams ir mokslų pabaigai, kartais kyla įvairių minčių: ar tos studijos buvo man, nepasitikiu savo jėgomis susirasti darbą, sunku suvokti, ką konkrečiai aš noriu veikti toliau. Tiesiog stengiuosi gyventi šia akimirka, gyventi dabartimi, matyti, kas supa mane. Bet vis viena užgriūna pesimistinės mintys. Gal galėtumėte ką nors pasiūlyti, pasidalinti mintimis, kaip galima būtų gyventi kokybiškiau, pilniau?

Pirmadienis, 07 sausio 2013 18:39

Kas yra Materija Liucida?

Parašė

Kas yra Materija Liucida?

Tai ugninės stichijos dalis, tai Pirminės Materijos stadija astraliniame plane, prieinama tyrinėjimui, bet taip pat skirstoma į įvairius sluoksnius. Tai šviesą nešanti materija, pasiekianti žemę. Kai kas gali matyti šviesos srautus, dėmes erdvėje. Spinduliai gali ir deginti, sukelti centrų uždegimus. Materija Liucida – tai kūrybinis pradas. Ji stiprina sąmonę ir išsireiškia grožio formomis, tik turi būti harmoninga širdis.

Pirmadienis, 07 sausio 2013 18:30

Ugninis ryšys – tai ...

Parašė

Ugninis ryšys - tai ne laužasKlausimas. Norėjau paklausti. Labai daug skaičiau Agni Jogą, bet niekaip nerandu atsakymo į savo klausimą – koks turėtų būti bendravimas dviejų žmonių: draugų, šeimos narių, mylimųjų... Papasakokite prašau daugiau apie ugninį žmonių ryšį, bendravimą, apie ugninę meilę.

Pirmadienis, 07 sausio 2013 15:04

Trys nuomonės viena...

Parašė

Trys nuomonės viena tema

Klausimas. Noriu pasiteirauti. Mano pažįstama pasakoja, kad naktimis ją atakuoja kažkokia nematoma būtybė, atakuoja seksualiai. Panašu, kad tai daro vienas ir tas pats žmogus. Kaip ji galėtų apsisaugoti?

Šmėklos

Turint tiek informacijos, net veterinaras sunkiai nustatytų diagnozę. Jis, žinoma, užmestų akį į kailį, ragus, akis, dantis..., o čia gi ne keturkojis, o jau dvikojis...

Jei Jus naktį (sapne) kas nors puola, grasina, taikosi padaryti ką nors blogą, svarbiausia, neišsigąskite, o pereikite į puolimą, ginkitės kaip įmanydami, rankomis, kojomis, nagais ir dantimis...

Antradienis, 08 sausio 2013 15:53

Teosofija šiandien

Parašė

Jelena Petrovna Blavatskaja (1831-1891)Teosofija šiandien

Klausimas. Norėjau pasiteirauti, ar pasaulyje yra kas nors panašaus į teosofinius vienuolynus? Žinau, kad keistai skamba, juolab, kad teosofija ne religija, bet tikiuosi, kad suprasit mano klausimą. Skaičiau knygoj, kad yra bendrijos, kur žmonės dirba tik pasaulio labui, skleisdami gyvąją etika, ar kažkas panašaus. Gal galėtumėt man ką nors apie tai papasakoti plačiau?

Antradienis, 08 sausio 2013 12:08

Ugnies sūnūs

Parašė

Ugnies sūnūs

InkvizicijaKlausimas. Iš Veneros atvyko 7 atstovai padėti Žemės gyventojams. Vienas iš jų buvo Liuciferis, jis buvo pats geriausias. Jis tapo Žemės valdovu. Kaip čia dabar išeina? Mes iš Veneros (Ateities planetos) gavome dovanų velnią, „sataną“, tamsos valdovą? Labai jau geri tie mūsų gelbėtojai „Ugnies sūnūs“. Dovanojo Liuciferį, užkrėtė Žemę blogiu, paskui daug tūkstantmečių kovoja su tuo blogiu ir apsimeta Žemės gelbėtojais. Kur jų atsakomybė už savo veiksmus? Nebūtų įsikišę, nebūtų nužmogėjimo. Tai jie atsakingi už žemės nelaimes, ir jie mums skolingi.

Sekmadienis, 13 sausio 2013 14:46

Keturi jogos keliai

Parašė

Keturi jogos keliai

Klausimas. Aš labai domiuosi sveika gyvensena. Ir, žinoma, joga yra viena iš geriausių priemonių tam pasiekti, esu šiek tiek lankęs jogos užsiėmimus, bet norėčiau sužinoti daugiau, gal galite pakonsultuoti?

Žodis joga šiandien jau tapo kasdienybe. Jį girdime visur: per TV ir radijo laidas, susitikimuose ir susibūrimuose – tiesiog ištisas visuotinis judėjimas telpa viename žodyje joga.

Penktadienis, 11 sausio 2013 15:58

Kodėl prasideda Ugnies ...

Parašė

N.K. Rerichas MaitrėjaKodėl prasideda Ugnies epocha?

(из сборника "Нити связи")

Didis Agni Jogos Mokymas, jei apibūdinti trumpai, susideda iš Įstatymų, jų paaiškinimų, Nurodymų ir Patarimų. Siekdamit suvokti Įstatymus, pritaikydami Pamokymus ir Patarimus, mes einame Tobulėjimo Keliu. Gyvosios Etikos Mokyme tarp daugelio kitų yra toks Mokytojo patarimas: „Stebėkite žemiškas perturbacijas“ (lot. perturbatio – suirimas, sąmyšis) (Б-1).

Antradienis, 08 sausio 2013 15:37

Kabala Doktrinoje

Parašė

J.P.BlavatskajaKabala Doktrinoje

Ar Slaptojoje Doktrinoje kas nors užsimenama apie Kabalą? Jei taip, tai kaip apie ją atsiliepiama?

Taip, apie kabalą užsimenama, ir ne sykį. Visų pirma, reikėtų žinoti, kad yra kabala kaip slaptos žinios, kaip mokymas, kuris suvokiamas tik jį studijuojant ne vienerius metus, ir yra kabala, kaip ją supranta daugelis, kaip religinės apeigos, kaip žydų religija.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Friday the 6th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©