Jūs esate čia:Klausimai»Kodėl prasideda Ugnies ...
Penktadienis, 11 sausio 2013 15:58

Kodėl prasideda Ugnies ...

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

N.K. Rerichas MaitrėjaKodėl prasideda Ugnies epocha?

(из сборника "Нити связи")

Didis Agni Jogos Mokymas, jei apibūdinti trumpai, susideda iš Įstatymų, jų paaiškinimų, Nurodymų ir Patarimų. Siekdamit suvokti Įstatymus, pritaikydami Pamokymus ir Patarimus, mes einame Tobulėjimo Keliu. Gyvosios Etikos Mokyme tarp daugelio kitų yra toks Mokytojo patarimas: „Stebėkite žemiškas perturbacijas“ (lot. perturbatio – suirimas, sąmyšis) (Б-1).

Prasideda Ugnies Epocha. Ką tai reiškia? Visų pirma, kas ta Ugnis? Ir kas yra Ugnies epocha? Iš kur ir kodėl ji prasideda?

Kalbant apie žemės drebėjimus, būtina žinoti, kad egzistuoja VISATINĖ UGNIS IR POŽEMINĖ UGNIS. Visatinė ugnis yra tai, kas užpildo beribę visatą – tai vieninga (kosminė) substancija arba Dieviškos Minties laidininkas (be Dieviško Mąstytojo prielaidos). Visos materijos formos, visi jos elementai yra tik skirtingos visatinės ugnies išraiškos ir jų junginiai.

Koks nepastebimas bebūtų augalo augimas, vis tik galima išskirti atskiras jo gyvenimo stadijas. Galima pažymėti lapų atsiradimo ir vystimosi epochą, žydėjimo epochą, vaisių mezgimo epochą, vaisiaus perėjimo į sėklas epochą. Gyvenimo ratas užbaigtas: sėkla virto sėklomis. Kosminė energija – į išplitimo, pasiskleidimo energiją. Įvyko dauginimasis. „Gyvenimo principas – tai Kosminės energijos įsitvirtinimas erdvėje... (Иер., 6). Lygiai taip pat vyksta kokybiniai pasikeitimai gyvūne ir žmoguje... jaunuolis virsta vyru, vyras – seniu. Taip pat gyvenimas vyksta ir visuose visatiniuose kūnuose. Jie taip pat turi savo epochas. Mažos epochos sukuria dideles.

Žemės ir žmonijos amžiaus pasikeitimus atspindi PAVASARIO-RUDENS LYGIADIENIŲ TAŠKŲ JUDĖJIMAS. Supančios Žemės orbitą „nejudančios“ žvaigždės buvo sudalintos į 12 lygių dalių ir „sudėtos“ į apskritimą, bei pavadintos zodiakiniais „žvaigždynais“.

1928 metais pavasarinio lygiadienis įžengė į 1-ą Vandenio laipsnį, o rudens lygiadienio taškas atitinkamai į 1-ą Liūto laipsnį.

Žmonija subrendo iki transmutacijos iš žmogaus-egoisto, kuris „rūpinasi“ tik pačiu savimi, į aukojantį savo gyvenimą vardan kitų gerovės. Tuo pagrindu žmonija jau gali pradėti kurti gyvenimą bendradarbiaujant, kooperuojantis, draugaujant ir broliaujantis – kitaip sakant, dvasinės bendruomenės pagrindu. Toks gyvenimas yra visiška priešingybė praeitos epochos siekiams, kai buvo siekiama tik asmeninių-egoistinių interesų; tokių interesų susidūrimas visada užsibaigia karais, naikinimu ir siekimu pavergti.

Priešpriešinis Vandeniui Liūto ženklas yra ugningiausias iš viso ugningojo trigono – Avino, Liūto ir Šaulio. Šis ženklas atstovauja aukščiausią ugninę Hierarchiją, kurios širdimi yra Pasaulio Motina arba Pirminės Akašos Substancijos Nùmeno (lot. numen – dievų valia, galia, malonė; dievybė) Širdis.

Dabar mes žinome, ką reiškia Ugnies epochos prasidėjimas. Agni Jogos Mokytojas mus perspėja apie tuos pasikeitimus, kurie įvyks įsitvirtinant Ugnies Epochai.

Vykstantys pasikeitimai, iš esmės, pasireiškia labai paprastai: VISA, KAS ATITINKA NAUJAS ENERGIJAS, IMS NESULAIKOMAI VYSTYTIS, O VISA KITA, KAS PRIEŠTARAUS NAUJAI ATEINANČIOMS ENERGIJOMS BUS NAIKINAMA.

Žmogaus dvasios kūriniai, sukurti ankstesnėje epochoje, įeis į Naująjį Pasaulį, jei jie atitiks jį, ir bus sunaikinti, jei neatitiks.

1976m. gruodžio 6d.

Skaityti 2694 kartai Atnaujinta Šeštadienis, 02 kovo 2013 17:08

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Thursday the 14th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©