Spausdinti šį puslapį
Pirmadienis, 07 sausio 2013 15:28

Adverzo taktika

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Adverzo taktika

Klausimas. Knygoje „Беспредельность“ yra terminas „Тактика Адверза“ (Adverzo taktika). Ar galėtumėte bent keliais žodžiais paaiškinti, kas tai yra. Nes nesuprasti terminai neleidžia toliau skaityti. Tiesiog keliais žodžiais, kas tai yra?
Tikriausia, Dievas panaudojo Adverzo taktiką, uždrausdamas skinti pažinimo vaisių. Draudimas ir paskatino greitesnį vaisiaus nuskynimą arba evoliucijos pagreitinimą.

Agni Joga sako:

Sena legenda pasakoja, kad vienas Valdovas norėjo įdiegti savo šalyje švietėjišką, naudingą tautos prašviesėjimui kryptį, bet jo veikla visur sutikdavo pasipriešinimą. Tada jis kreipėsi į išmintingą patarėją, šis paklausė: „Ar visomis priemonėmis stengeisi įdiegti naujoves?“ Sulaukęs patvirtinančio atsakymo, patarėjas pasakė: „Tada reikia išleisti įsakymą, uždraudžiantį visus naujuosius įsakymus. Pamatysi, kaip žmonės pradės siekti to, kas uždrausta. Ir jei įsakymas bus griežtas, žmonės jam prieštaraus dar atkakliau.“

Negalvokite, kad šis senas alegorinis pasakojimas šiandien prarado reikšmę. Galima nurodyti ištisus judėjimus, kurie tvirtėja tik dėka prieštaravimo. Visame pasaulyje galima pastebėti, kad savotiška Adverzo Taktika dažnai tampa geriausiu sprendimu. Galima tik stebėtis, kodėl žmonija eina painiu labirintu, kai galimas tiesiausias kelias. Deja, evoliucijos spiralė sudėtinga. Ji reikalauja net trumpalaikio nukritimo, kad vėliau pakiltų aukščiau. Žmonės ypatingai siekia visko uždrausto.

Adverzo Taktika dažnai naudojama, kad būtų pažadinta žmonių sąmonė.

Dažnai gaunamos žinios, kad kažkur bandoma sunaikinti jau susikūrusią bendriją ar bendraminčių būrelį, bet žmonės neklauso perspėjimų. Tada ir panaudojama Adverzo Taktika.

Džiugu, kai suprantama Tiesa.

АЙ. Братство, ч. II, Надземное, 32, 45, 498

Skaityti 2604 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 13:05

Susiję įrašai (pagal žymę)