Jūs esate čia:Klausimai»Astralinės kelionės
Antradienis, 08 sausio 2013 12:14

Astralinės kelionės

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Astralinės kelionės

Klausimas. Internete radau astralinės kelionės arba persikėlimo aprašymą ir po kelių dienų nusprendžiau tai pamėginti. Kai pradėjo reikštis kažkas panašaus į straipsnyje nurodytus požymius, pajutau, kad sutankėjo pulsas, todėl „sugrįžau atgal“. Taigi, norėčiau paklausti, kokie gali būti rizikos faktoriai ir nesklandumai ir kaip tiksliai tai reikia daryti?

Bandymas meditacijos, kvėpavimo pratimų ar kažkieno (nežinia kieno patarimų?) pagalba keliauti po astralinį pasaulį nėra pagirtinas užsiėmimas. Nes žmogaus astralinis kūnas paprastai yra stipriai užterštas, o tai leidžia patekti tik į žemutinius astralinius sluoksnius, kurie labiau primena pragarą, nei rojų. Tokia praktika patartina užsiimti tik prižiūrint dvasiniam mokytojui, nes priešingu atveju tokios „ekskursijos“ gresia beprotyste. Be Mokytojo priežiūros po astralinį pasaulį keliauja mediumai, bet mediumą galima prilyginti laivui be vairininko. Tai labai pavojinga, nes neprašyti atėjūnai iš astralinio pasaulio trokšta įsitvirtinti Žemėje ir stengiasi iš kūno išstumti tikrąjį, prigimtinį šeimininką. Dažniausiai tai pasibaigia apsėdimu, psichikos sutrikimais. Mediumai tampa žemajame astraliniame sluoksnyje „užsilaikiusių“ dvasių įnamiais.

Bandymas dirbtiniu būdu patekti į astralinį pasaulį jau yra magija. Magija žmonijai atnešė daug bėdos. Vietoj sąmonės praplėtimo tokie ieškojimai apsiribojo išmoktų nesuprantamų žodžių kartojimu, be žinių ir ritmo. Magijos pagalba astralinis pasaulis buvo nutolintas nuo esamo pasaulio. Mediumizmas ir magija visada šalia. Apsėdimas dažnai yra maginių iškvietimų pasekmė. Skelbiamos maginės formulės yra visiška nesąmonė. Jose skamba žodžiai, kurių tikrosios prasmės „magas“ nesupranta.

*Mediumų „gauta“ informacija dažniausiai yra labai žemos kokybės, nes jai turi įtakos ne tik atmosferos pokyčiai, bet visa aplinka.

*Be mediumų galima išskirti žmones, dalinai galinčius suprasti ateinančią iš Kosmoso informaciją, jie neatlieka gautos informacijos sintezės, truputi mato, truputi girdi. Tai žmonės neturintys Mokymo.

*Yra dar viena grupė žmonių, Žmonijos evoliucijai jie patys reikalingiausi – tai mediatoriai. Jų jautrumas leidžia priimti kosmoso skleidžiamas žinias, kurias jie visada „suderina“ su Mokymu, t.y. atlieka sintezę. Jų patyrimų sintezė apsaugo nuo tamsos įtakos. Mediumais galima domėtis, mediatorius reikia gerbti ir saugoti.

(Agni Jogos) Mokymas neturi nieko bendro su magija. Magas yra senas nuo gimimo, nes jis naudoja sustingusius, mirusius žodžius, o jogas visada jaunas ir atsinaujinantis, nes pastoviai įkvepia naują Kosmoso informaciją. Magas stengiasi sužeisti svetimais žodžiais, o jogas nuginkluoja laisva mintimi. Magas ginasi aštriais ašmenimis, o jogas tvirtas ir apsaugotas savo valingo žvilgsnio jėga.

Знаки Агни Йоги. 228, 233, 447, 604


 

Astralinis kūnas - emocijų laidininkas

Klausimas: Šiais laikais turbūt jau visi žino, kas tai per daiktas yra astralas, astralinis kūnas, astralinės kelionės ir t.t. Manęs paprašė paaiškinti ir aš suglumau, pasirodo, nieko nežinau. O tai, ką žinau, yra tikriausia nesąmonė. Paklausinėjau draugų, kurie tarėsi žiną ir supratau, kad ir jie nieko nežino. Prašau astralo formulės.

Astralinis kūnas - vienas iš keturių taip vadinamų žemesniųjų žmogaus kūnų (fizinis, eterinis, astralinis, mentalinis). Manoma, kad A.k. yra pati grubiausia žmogiškosios saviraiškos forma, nes jam priklauso gyvuliškos emocijos. Tuo tarpu fizinis kūnas - tik "neatsakingas" grubių žmogiškų jausmų laidininkas. Tuo pačiu A.k. atlieka laidininko vaidmenį tarp žmogaus dvasios ir jo fizinio proto (kūno). Nedvasingo žmogaus A.k. turi mažesnę, neryškiai šviečiančią aurą ir neveiklius aukštesnės sąmonės centrus (čakras). Augant dvasingumui A.k. apsivalo ir pradeda šviesti. Miego metu A.k. nebūna šalia fizinio kūno, jis juda astraliniame pasaulyje. A.k. patirti įspūdžiai perduodami aiškiaregiškais sapnais ir vizijomis. Jei fizinio kūno pagrindą sudaro kaulai, skeletas, tai A.k. pagrindas yra nervai. A.k. apvalymas nuo aistrų, būdingų gyvulinei žmogaus prigimčiai, leidžia ugdyti aukštesnes vibracijas, pasireiškiančias kūryboje, meilėje, mene.
pusl.34, Ezot. žodynas

Astralinis kūnas sudarytas iš Subtilaus Pasaulio materijos lygiai taip pat, kaip ir fizinis kūnas sudarytas iš tvirtos materijos. Ši materija pagal savo sudėtį, t.y. pagal grubumą, pas skirtingus žmones yra skirtinga, kaip skiriasi girtuoklio ir menininko fiziniai kūnai. Jei stipriai skiriasi fiziniai kūnai, tai ir astraliniai kūnai yra skirtingi kaip pas gyvus, taip ir pas mirusius žmones. Grubus ir užkrėstas fizinis kūnas, apnuodytas alkoholiu, tabaku, narkotikais, turi atitinkančios sudėties ir astralinį kūną. Subtilus, išvalytas nuo visokių teršalų, kūnas atitinka švarų fizinį kūną.

Gyvenimiška žmogaus užduotis yra prižiūrėti fizinį kūną, neleisti jam užsiteršti. Tuo pačiu metu ir astralinis kūnas turi būti prižiūrimas ir neteršiamas. Kūnai valomi mintimis, žodžiais, veiksmais ir juos lydinčiomis emocijomis. Viskas, kas vyksta žmoguje, tuoj pat patamsina arba prašviesina ne tik fizinį, bet ir visus kitus kūnus. Galima atlikti nesudėtingus eksperimentus. Stebėti, kaip kūną veikia emocijos, mintys, jausmai. Ką junta fizinis kūnas, kai aplanko sukeliančios baimę mintys. Kas vyksta, kai galvoje sukasi stiprinančios dvasią mintys, tokios kaip bebaimiškumas, pasitikėjimas savimi arba tikslo siekimas. Kas daugiausiai sukelia emocijas ir kas jas nuramina.

Tai individualus ir labai įdomus darbas su savimi, tobulinantis ir auklėjantis asmenybę. Jis neturi pabaigos, nes kuo daugiau žinių, tuo daugiau darbo. Šiame pasaulyje mes turi išmokti subtiliai reaguoti į visus reiškinius, bet kol užteršti mūsų kūnai-laidininkai, mes juntame ir fiksuojame tik grubiausias apraiškas. Dažnas net nesusimąstome, kad informaciją teikia ne tik ausys ir akys, bet ir uoslė, oda. Kuo švaresnis mūsų kūnas, tuo spalvingesnis ir mūsų gyvenimas. Kaip dailininkas mato gausybę spalvų, apie kurias nepiešiantis žmogus net neįtaria. Kai kūnai pradeda šviesėti, atsiranda noras piešti, groti, rašyti, dainuoti, vienu žodžiu noras kurti. Šis kūrybinis patyrimas niekur nedings, jis bus panaudotas subtiliajame (pomirtiniame) pasaulyje. Juk gyvenimas - nesibaigianti spiralė, kūnas pakeičia tik savo formą.

Astralinis kūnas įpranta girdėti tik tam tikro dažnio virpesius ir reaguoti į vienos ar kitos rūšies įprastinius įspūdžius, visiškai nusistovėjusius ir gerai pažįstamus reiškinius, kurie jau įsitvirtino gyvenimo eigoje. Gyvenime tai vadinama charakteriu, nuo kurio sendamas žmogus darosi vis labiau priklausomesnis. Tai įpročiai, kurie stabdo evoliuciją ir sendina kūną. Netekęs fizinio kūno, žmogus pasilieka tame kūne, kuriam skyrė daugiausia dėmesio. Dažniausiai tai būna emocijų valdomas astralinis kūnas. Ir toliau žmogaus dvasia, dabar jau priklausoma nuo astralinio kūno, reaguoja į tuos pačius įprastinius veiksmus ir įspūdžius, su kuriais susipažino Žemėje. Štai kodėl išvalyti kanalus tarp kūnų yra taip svarbu ir būtina. Lengviausia tai atlikti Žemėje, daug sunkiau Subtiliajame Pasaulyje.

Nepageidaujamos vibracijos turi būti atmetamos iškart, nes jos temdo aurą ir užteršia astralinį kūną žemomis savybėmis. Laikas suprasti, kad nors kartuvės ir kryžius padaryti iš to paties medžio, sakykim iš pušies, jų psichinis laukas skirtingas. Fizinis kūnas - ne medis, bet ir jis skiriasi pas skirtingai mąstančius žmones. Užnuodytas neišsiblaivančio girtuoklio kūnas stipriai skiriasi nuo sportininko, net nelabai dvasingo. Išvalyti ir padidinti jautrumą - neatidėliotinai svarbi užduotis, nes procesas ilgas, reikalaujantis ne vienerių metų. Valydamas savo kūną, tiek astralinį, tiek fizinį, žmogus tuo pačiu metu valo planetos kūną. Žinodamas ir suprasdamas, kad audras, potvynius, ugnikalnių išsiveržimus, katastrofas sukelia chaotiškas mąstymas, žmogus turi galimybę pakeisti įvykius planetoje, keisdamas savo mąstymą, savo požiūrį į nusistovėjusius reiškinius.

Septintoji rasė Žemėje neturės kūnų, bet vis tik išliks materija, nes materija, kokia subtili ir šviesi ji bebūtų, negali niekur dingti.

GAJ IV, Nr 211 (balandžio.26)

Skaityti 6081 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 13:31
Daugiau šioje kategorijoje: « ... su religijomis? Kaip gyventi? »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 10th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©