Jūs esate čia:gindia tinklas»Rambyno kronika»2013m. Senojo Rambyno vaidila
Sekmadienis, 04 gegužės 2014 09:08

2013m. Senojo Rambyno vaidila

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Senojo Rambyno vaidilaNuoširdžiausi sveikinimai Kazimierui Žemguliui gruodžio 25-ą švenčiantį garbų jubiliejų.

Daugiau nei dešimtmetį lankomės Bitėnuose, kuris nuo seno garsus kaip ypatingas kaimas, daug likimo smūgių iškentęs ir išgyvenęs. Ištuštėjęs ir vėl atgijęs, nūdiena susitraukęs, bet vis dar garsus ir nepraradęs traukos. Tik kas būtų kaimas be žmonių, greičiau miškas ar laukymė. Kaimas, visų pirma – jame gyvenantys žmonės.

O kas besilankantis Bitėnuose nebus girdėjęs apie Žemgulius, jų svetingąją ir taip rūpestingai išpuoselėtą sodybą. Ir kas nepažįsta Kazimiero Žemgulio? Tai ne tik Bitėnų gyventojas, tai ne tik puikios sodybos puoselėtojas ir šeimininkas, tai ne tik mokytojas ir bitininkas, ne tik gausios šeimynos tėvas, tai – senojo Rambyno vaidila, pilnas išmintingų pasakojimų, juokingų pasakėlių, šmaikščių pastebėjimų ir sklidina širdimi skambiausių dainų. Niekada nematyti jo pikto, susirūpinusio ar nelaimingo, net ir didžiausių bėdų prispaustas, nedejuoja, neverkšlena, gal tik išdavikė ašara – jautrios širdies pėdsakas – kartais nurieda skruostu. Per maža žodžių, per pilkos spalvos, išreikšti džiaugsmą, kurį dovanoja pažintis su Kazimieru Žemguliu. Tačiau pasidalintas džiaugsmas bus tiek didesnis, kiek kiti jį priims kaip savą. Taigi, dalinamės džiaugsmu su visais, kam brangus mūsų mielasis Kazimieras Žemgulis – tebus džiaugsmingos dienelės, kasdien šviesėjančios, tebus šiltesni saulutės spinduliai, tebus skambesnė paukštelių daina – į visa tai įpiname savo padėką Žmogui, draugystė su kuriuo taip sutaurino ir pakylėjo mūsų gyvenimą.

Nuoširdžiausi Linkėjimai nuo studijos Gin-Dia.

Skaityti 2577 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 04 gegužės 2014 09:11

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 16th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©