Jūs esate čia:gindia tinklas»Rambyno kronika»2012m. VYDŪNAS, LAIKAS IR ŽMONĖS
Sekmadienis, 04 gegužės 2014 09:02

2012m. VYDŪNAS, LAIKAS IR ŽMONĖS

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

„ VYDŪNAS, LAIKAS IR ŽMONĖS“. 2012-12-21. Gruodžio 18 d. Lietuvių namuose prie Kristaus Prisikėlimo parapijos konsulatas suorganizavo baigiamąjį 2012 m. renginį iš ciklo „Kaip skamba Vydūno kanklės mūsų širdyse“. Tai buvo Eugenijaus Skipičio, redaktoriaus, fotomenininko ir poeto „rambyniečio“ foto paroda iš ciklo „Vydūnas, laikas ir žmonės“ bei kultūrologės Giedrės Skipitienės paskaita apie Vydūną ir jo aplinkos žmones.

Susirinkusius tautiečius ir miesto inteligentijos atstovus pasveikino konsulė L.Kleimionova. E. Skipitis apibūdino parodos koncepciją ir ją pristatė. Parodos eksplikacija tapo turininga kultūrologės G. Skipitienės paskaita. Joje autorė atskleidė dar plačiai visuomenei nežinomų faktų iš Vydūno gyvenimo ir akcentavo jo kūrybos fenomeną. Po paskaitos vyko įdomi diskusija , kuri atskleidė gilėjantį Sovetsko m. inteligentijos susidomėjimą Vydūno asmenybe. Renginio dalyvės kraštotyrininkės ypatingai šiltai padėkojo LR konsulatui už Vydūno propagavimą, kultūrinių renginių besiplečiantį spektrą.

Straipsnis publikuotas tinklapyje: LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSULATAS SOVETSKE

Skaityti 2197 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 04 gegužės 2014 09:07

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Wednesday the 11th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©