Jūs esate čia:klausimai»Nuo 49 iki 56 metų
Antradienis, 08 sausio 2013 11:14

Nuo 49 iki 56 metų

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(1 balsas)

RuduoNuo 49 iki 56 metų – tai sunkus, kritinis amžius

Klausimas. Rašau Jums, nes man labai įdomu Jūsų nuomonė. Mano mama sunkiai serga, jai 50 metų. Prieš pusmetį šeimoje gavosi didelis konfliktas, ir ji labai sunkiai apsirgo, nusilpo... ji pradėjo gydytis tam tikrais natūraliais metodais, pvz. gėrė savo šlapimą, dėjo kompresus iš žolelių. Pagerėdavo, ir vėl užeidavo... O dabar yra labai blogai..., jau kelias dienas guli lovoje, nuolatos kenčia. Prieš pora dienų sakė netgi kojas, visą kūną pradėjo skaudėti, o dabar lyg truputį geriau. Norėčiau Jūsų paklausti,

ką Jūs galėtumėte patarti? Pas daktarus nesikreipiame, nes nėra nei tiek pinigų, kad galėtume pirkti visokiausius vaistus ir nepasitikime daktarais, ir apskritai dirbtinais dalykais. Anksčiau mama galvojo kad jai vėžys, bet kai buvo pagerėję, pakeitė nuomonę, o dabar vėl blogai... Ką Jūs galėtumėte patarti, ar pasakyti? Kaip Jums visa tai atrodo? Nors gal nedaug ką ir patarsite, nes tiek tepapasakojau... Bet visgi... Labai lauksiu atsakymo.

50 metų (tiksliau nuo 49 iki 56 metų) – tai sunkus, kritinis amžius, kai Gyvenimo Taškas eina per Skorpiono ženklą. Tai fiziologinio ir psichologinio persitvarkymo laikotarpis. Pas žmogų gali pradėti formuotis kompleksai. Tai laikotarpis prieš išėjimą į pensiją. Ypač aštriai į jį reaguoja moterys, nes kaip tik tuo periodu pas jas, kaip taisyklė, prasideda klimaksas.

Šiuo laikotarpiu vyksta senų nuostatų griovimas ir naujų kūrimas (Plutonas ir Marsas namuose). Tai visada siejasi su chaosu ir proto sujudimu, pažiūrų kaita. Atsiranda noras kažką gyvenime apversti, sugriauti, bet sukurti kažką naujo yra sunku, nes žmogus neįpratęs prie naujovių. Atsiranda įtampa, sunki ir truputį griežta vidinė būsena. Tai kaip ir paskutinis žmogaus gyvenimiškų jėgų pliūpsnis. Jei iki šio momento žmogus nieko gero nesukaupė, tai šis gyvenimo laikotarpis jį gali sunaikinti. Bet tai geras laikotarpis žmonėms, pasiruošusiems išbandymams, kurie gali atsiskleisti užslėptus talentus. Tai ypač geras laikotarpis kūrybingiems žmonėms, nes atskleidžia savybes, kurių žmogus anksčiau savyje nepastebėjo, tai tarsi naujas skrydis. Žmogus gali savyje aptikti netikėtų sugebėjimų (pagerėti uoslė, klausa, regėjimas).

Fizinėje plotmėje šiuo laikotarpiu pagausėja vėžinių susirgimų, taip veikia Plutonas. Taip pat padaugėja įvairiausių nervinių stresų, atsiranda psichiniai ir emociniai pasikeitimai, net išaugantys iki savižudybių ir nuprotėjimo.

Taip pat jaučiamas lytinio patrauklumo susilpnėjimas, kas gali sukelti įvairiausias manijas ir kompleksus (Venera). Jei žmogus nepratęs prie išbandymų ir krūvių, jis gali palūžti.

П.Г. Ядро космограммы. Кармический статус планет. С.55

Tai, kad skausmas metasi iš vienos vietos į kitą, rodo nepadarytą sprendimą. Liga ieško sau vietos, bet ji gali ir neįsitvirtinti, jei sprendimas į ateitį bus teisingas. O ką reiškia teisingas? Jis neturi prieštarauti žmogaus prigimčiai, jo jausmams, nors kartais gali visiškai neatitikti nusistovėjusių, įprastų normų.

Gerti savo šlapimą tai nėra patartinas gydymosi būdas, nes šlapimas – tai atliekos, kurias žmogaus vidaus organų (kepenys, inkstai) pagalba iš organizmo pašalinami iš kraujo išvalyti šlakai. Vadinasi, tai kaip ir organizmo atliekos, netgi labai nuodingos atliekos. Todėl šlapimo gėrimas – tai sustiprintas organizmo apnuodijimas. Toks procesas sukelia vidaus organų paniką ir jie suaktyvina savo veiklą, stengdamiesi kuo skubiau išvalyti organizmą nuo nuodų. Suaktyvėjęs valymo procesas ir sukelia iliuzinį pagerėjimą. Vis tik patartume, atsisakyti tokio gydymo būdo. Daug priimtinesnis, paprastesnis, švaresnis ir malonesnis yra gydymasis žolelių kompresais, arbatomis. Ypač jei jos surinktos pačių rankomis miške, taip pat gerai, jei tie augalai užauginti savo sode.

Ką apie vėžį sako Agni Joga?

Vėžys, džiova, kepenų ir blužnies ligos, taip pat širdies kraujagyslių išsiplėtimas – visa tai prasideda nuo nestabilių, išbalansuotų psichinių centrų. Atėjo laikas pripažinti psichinę energiją.

Vėžys yra žmonijos rykštė, ir tokie susirgimai nenumaldomai didės. Pagrindinė priemonė prieš tokius susirgimus yra profilaktika: kas nevalgo mėsos, negeria alkoholio, nerūko, nevartoja narkotikų, kas saugo savo psichinę energiją, kas retkarčiais maitinasi vien pieniškais produktais ... – tas gali negalvoti apie vėžį.

Operacijos atlikimas bus beprasmiškas, jei po jos, žmogus grįš į seną gyvenimo ritmą. Žinoma, ultragarsas gali suskaldyti auglį, bet kokia prasmė tai daryti, jei apnuodijimo priežastis nepanaikinta. Neišmintinga gydyti numirėlius. Svarbiausia pastebėti ir kiek įmanoma pakeisti žmogaus gyvenimo sąlygas, tik tai gali išgydyti nuo vėžio.

Kaip gydomas vėžys? Žinoma, psichine energija, nes jos kristalas padeda užgyti žaizdoms. ... priimta galvoti, kad vėžys paveldimas. Jis paveldimas tiek, kiek užkrėstas organizmas sukuria tokį pat.

Vėžį sukelia sumažėjusi kraujyje psichinė energija. Psichinė energija mažėja, kai dingsta tikėjimas, viltis, kai žmogus tampa pesimistu ir nieko nebenori ir nebelaukia iš gyvenimo, nebemato prasmės gyventi.

Ar sąmoningas gydymas gali padėti? Žinoma, netgi dvigubai. Nes sąmoningas suvokimas sužadins ir suaktyvins visą organizme esančią psichinę energiją – toks partneris visada būtinas.

Община. 257
Знаки Агни Йоги, 495
Братство. Ч II. Надземное. 144

Priešvėžinė profilaktika, kas tai?

...nereikėtų vartoti mėsos, nebent rūkytą; vaisiai, daržovės, pienas, miltinis maistas, kaip visada naudingi. Taip pat nevartojami vynai, išskyrus vartojimą kaip vaistus. Opiumas – didžiausias sveikatos priešas. Organizmo atstatytojai: pienas, alavijas, mėta. Mėta gali padėti netgi kaip kambarinis augalas, nes gyvo augalo emanacijos veikia taip pat kaip ir rožės. Ten, kur galima auginti gėles, nereikalingi kvapnūs aliejai. Tai, kas gyva ir natūralu, ir veikia geriausiai. Nepamirškime, kad mėta ir rožės – puikiausia dezinfekcija.

Pelynas stiprina ir ramina nervų sistemą, jis ne griauna, o apvalo nuo kenksmingų apnašų.

Organizmui kenkia dūmai; gaminant maistą, ypač kraujuotą, nepatartina ilgai būti prie pakuros. Mėsą ir paukštieną valgyti tik rūkytą ir atšaldytą. ... Taip pat reikia palaikyti švarų orą miegamajame. Geriausias oro gaiviklis bus auganti mėta. Nereikia namuose laikyti sugedusio vandens: fontanai ir akvariumai nepageidaujami – kam kankinti paukščius ir žuvis kalėjime?

Žmonės be reikalo nekreipia dėmesio į susierzinimą ir susijaudinimą valgant. Tokio neprotingo veiksmo metu susiformuoja ypač stiprūs nuodai. Turi praeiti daug dienų, kol šie nuodai išgaruos. Todėl badavimas yra naudingesnis, nei nuodingas maistas, kuris ir sukelia susierzinimą. Kai jaučiate susierzinimą patartina išgerti šilto pieno (geriau šviežio, ne pasterilizuoto), tai paprasčiausias priešnuodis. Geriamoji soda sustiprina šilto pieno poveikį. Reikia pastebėti, kokius jausmus sukelia maistas. Jei atsirado jaudulys ar susierzinimas, reikia jį numalšinti. Tylėjimas valgant senovėje turėjo gilią prasmę. ... Kinai kartais savo priešus vaišindavo įsiutusio gaidžio kepenimis – taip išradingai buvo paspendžiamos pinklės, nes kai žmogus įsijaudrinęs, susierzinęs, jis tampa atviras ligoms. Ramybė stiprina organizmą.

Niekas nenori suprasti valerijono sintetinės reikšmės. Niekas nenori priimti mėtos kaip gyvenimo draugo, visada pasiruošusio nuraminti sudirgusius centrus. Niekas nenori stebėti šilto pieno su soda poveikio. Toks platus pasirinkimo laukas.

Знаки Агни Йоги, 166, 196,
Сердце, 534
Мир Огненный. Ч. II. 197
Мир Огненный. Ч. III. 595.

Skaityti 3532 kartai Atnaujinta Ketvirtadienis, 07 kovo 2013 09:26
Daugiau šioje kategorijoje: Keturi jogos keliai »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Friday the 22nd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©