Jūs esate čia:klausimai»Kas yra Materija Liucida?
Pirmadienis, 07 sausio 2013 18:39

Kas yra Materija Liucida?

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(1 balsas)

Kas yra Materija Liucida?

Tai ugninės stichijos dalis, tai Pirminės Materijos stadija astraliniame plane, prieinama tyrinėjimui, bet taip pat skirstoma į įvairius sluoksnius. Tai šviesą nešanti materija, pasiekianti žemę. Kai kas gali matyti šviesos srautus, dėmes erdvėje. Spinduliai gali ir deginti, sukelti centrų uždegimus. Materija Liucida – tai kūrybinis pradas. Ji stiprina sąmonę ir išsireiškia grožio formomis, tik turi būti harmoninga širdis.

Tai – matoma energija, ji atstovauja nepermatomą šviečiančią materiją, spindinčią visų atspalvių spinduliais, žinomais ir nežinomais žemiškam pasauliui. Materija Liucida yra meilės išraiška, o juk Meilė palaiko visą Kosmosą. Meilė yra galingiausias magnetas.

Materija Liucida įeis į naujos žadėtos žmonijai energijos formulę. Juk, būtent, spinduliai ir šviesos bangos apspręs ateinančią evoliuciją. Tai viena iš ateities, daugiau ar mažiau mums žinomų materijos stadijų, kuri švyti ir yra labai plastiška.

Skaityti 3115 kartai Atnaujinta Ketvirtadienis, 07 kovo 2013 09:22

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©