Jūs esate čia:pamąstymai»Laiko vagys
Pirmadienis, 14 sausio 2013 16:27

Laiko vagys

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Laiko vagys

Pats svarbiausias šiandienos rūpestis iš kur gauti pinigų. Ir jaunas, ir senas galvoja apie savo verslą, kuris sukraus turtus. Susikūrė net atskiros žmonių grupės, kurios moko kaip prasimanyti pinigų ir, žinoma, geriausiai nieko daug nedirbant. Vienas iš būdų yra loterija, tik va ta sėkmė ne visada aplanko.

Kitas būdas padėti terminuotam laikui pinigus į banką ir gyventi iš palūkanų, bet ir vėl problema – dolerio kursas visiškai prarado stabilumą. Gal tada kokį bizniuką susukti – pigiau nupirkti, brangiau parduoti?

Neseniai atsirado dar vienas neblogas pasipelnymo būdas – pasinaudoti tiesiog plūstančiais į Lietuvą įvairiausiais fondais. Juk reikia visai nedaug, tik išmokti sudaryti planus, sužinoti visus Europos Sąjungoje priimtus sprendimus, juos subtiliai apeiti, juolab, kad ir tai galima išmokti. Svarbiausia teisingai parašyti projektą, o apie nuveiktus darbus ir galutinį rezultatą ataskaitos niekas neprašo.

Taip ir gyvename šiandieninėje Lietuvoje pagrindine ir vienintele vertybe pavertę pinigus. Kaip nebūtų keista, bet neteko girdėti, kad turtas kam būtų laimę atnešęs. Kad yra turtingų ir laimingų tai tiesa, bet, kad laimės pagrindas turtas, neteko girdėti.

Sako, kad didžiausias šėtono laimėjimas yra tame, kad jis įtikino esą neegzistuojas. Ir pinigai jo išradimas – laiko vagimo priemonė. Juk jis tai žino, kad vienintelis žmogaus turtas yra jo laikas. Žmogus valdo tik savo laiką, kur nukreips savo minčių vagą, ten pasisuks ir jo gyvenimo laikas. Jei kelrodė žvaigždė pinigai – tai žmogaus gyvenimas pavirs amžinu skubėjimu, visiška laiko stoka ir nespėjimu laiku atlikti darbus. Juk pagrindinė dominantė pinigai, bet jiems sukurti vis tik reikalingas laikas. Laiko praradimą žymi nelaiku užklupusi senatvė, ligos, nelaimės, nesėkmės. Tik nenorime to girdėti ir suprasti, nors taip norime būti turtingais ir laimingais.

Kam tau pinigai, kai gyvenimas bėga pro šalį? Gyvenimo nesustabdysi, jei laikas bus tik priemonė kažkam pasiekti. Laikas turi tapti turtu, kurį privalu gerbti ir tausoti. Nes „piktieji burtininkai“ visada pasiruošę jį pavogti iš kvailių. O tokių šiandien į valias. Vienadienės plaštakės be ateities darosi vis populiaresnės.

Skaityti 2774 kartai Atnaujinta Antradienis, 05 kovo 2013 11:39

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©