Jūs esate čia:pamokymai»Tamsos Brolija
Sekmadienis, 13 sausio 2013 16:20

Tamsos Brolija

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(2 balsai)

Tamsos Brolija

Reikia stebėti ne tik Šambalos, bet ir Tamsos Broliją. Klaidinga ignoruoti tamsiąsias jėgas. Labai dažnai jie laimi tik todėl, kad yra ignoruojami. Žmonės dažnai sako: "Neverta apie juos galvoti". Vis tik reikėtų domėtis viskuo, kas egzistuoja. Žmonės stengiasi apsisaugoti nuo vagių ir žudikų, bet dar svarbiau yra apsisaugoti nuo dvasios žudikų. Kad sėkmingai atsilaikyti prieš jų išpuolius, reikia įvertinti jų jėgą. Urusvati (J.I.Rerich) aplankė tamsiuosius, ji matė skirtingus jų lygius ir didvyriškai kreipėsi į juos. Egzistuoja toks didvyriškumo laipsnis, kai tamsos galia nutyla.

Tamsiųjų nuomonės neįmanoma pakeisti, bet galima juos paralyžuoti ir gerokai nusilpninti. Todėl taip svarbu su tamsa kovoti aktyviai. Iš negyvų dulkių ir gimsta tik dulkės. Palaikyti švarai namuose įsigyjama įvairiausių šluotų; kai namuose randamas skorpionas, jis nedelsiant pašalinamas.

Ur. matė harmoningus tamsiųjų susirinkimus, daugelis galėtų pasimokyti tokios harmonijos. Ur. kalbėjo kaip Šambalos pasiuntinė, tokiame jos pareiškime slypi didelė jėga. Kai dvasia žino, kokiu ginklu reikia kovoti, nereikia sulaikyti jėgos.

Kai įvykiai klostosi ne tamsiųjų Valdovo naudai, tamsieji ypač susivienija ir tariasi labai stropiai. Šviesios Jėgos trukdo jiems sunaikinti žmoniją. Juk atrodytų, kad visai nesudėtinga sunaikinti taikius žmones, bet aukščiau viso tamsiųjų turto yra dvasios jėga. Teisingai jiems pasakė Ur.: "Jūs galvojate, kad Šėtonas neįveikiamas, bet aš prieštarauju jums visiems ir sakau, kad Šėtonas nugalėtas". Būtina žinoti apie tamsiųjų ketinimus ir Šambalos jėgą.

Tie, kurie vis dar galvoja, kad reginiai, vizijos ir sapnai priklauso nuo virškinimo, lengvai gali pramiegoti pačius vertingiausius tikrovės ženklus. Tik suvokiantys priešo jėgą, gali tikėtis pergalės. Kaip harmoningai ir vieningai reikėtų išmokti gyventi, kad būtų įmanoma sunaikinti tokias galingas sueigas! Reikia sukaupti visą dvasinę jėgą, kad panaikinti ir sustabdyti mažus siekius.
AJ, Mir Ogniennyj IId.,nr.13

Baimė ir susierzinimas vadinami tamsos vartais. Visų pirma tamsos tarnai siunčia baimę, kad sudrumstų dvasios ramybę. Baimę gali sunaikinti išauklėta širdis (sąžinė), kuri supranta susierzinimo kenksmingumą. Širdis (sąžinė) visada pasiruošusi nugalėti tamsą ir suvaldyti chaosą. Todėl ypač liūdna, kad daugelis nenori pagalvoti apie širdies galią. Tuo jie ne tik nužemina save, bet ir kenkia artimiesiems. Kiekvienas nesuvoktas lobis pasineria į chaosą ir tuo sustiprina tamsą. Kiekvienas prakeiksmas slepia savyje siaubingą pavojų, nes užkeikimo metu gali atsirasti baimė, kuri pačią tiksliausią magiją iškreips. Todėl reikia naudoti labiau patikimas priemones nei magija. Širdis (sąžinė) yra Šviesos ginklas, galintis įrodyti tamsos menkumą.
Сердце. 558

Mes išginsim bet kokią baimę. Paleisim pavėjui visas spalvotas baimės plunksas. Mėlynas sustingusios baimės, žalias permainingo ir nepastovaus šiurpulio, geltonas paslėptos išdavystės, raudonas plunksnas įniršusio siautulio, baltas nutylėjimo ir juodas kritimo į bedugnę plunksnas. Būtina kalbėti apie baimės išraiškų įvairovę, nes kur nors gali užsilikti pilka įsiteikiančio vapaliojimo plunksnelė ar ūmios tuštybės pūkas, už kurių slepiasi vis tas pats baimės stabas. Kiekviena baimės plunksna tempia žemyn.

Palaimintasis Liūtas (Buda), apsisiautęs bebaimiškumu, įsakė mokyti drąsos.

Plaukike, jei tu padarysi viską, kas tik įmanoma, tai kur nuneš tave pati pavojingiausia banga? Ji gali tave tik iškelti į paviršių. Ir tu, sėjėjau, kai išdalinsi grūdus, juk lauksi derliaus. Ir tu, ganantis bandą, kai suskaičiuosi savo avis, juk pakurstysi laužo ugnį, kad neužgestų.
3(Урга).1.XI.8.

Kai kurie vabzdžiai ir ropliai teikia pirmenybę mirčiai, kad tik galėtų įkąsti ir išleisti nuodus. Taip pat tamsos tarnai pasiruošę pačioms nemaloniausioms pasekmėms, kad tik pakenktų. Reikia tvirtai įsidėmėti tuos tamsos kūrėjus, kurie kartais nesigaili net savęs, kad tik įvykdytų blogį. Galima nurodyti daugybę pavyzdžių, kai sugalvotas blogis buvo nenaudingas pačiam piktadariui, ir vis tik jis, apsėstas tamsiųjų, tai įvykdydavo. Tamsiųjų gudrybės turi būti iškeltos viešumon. Pavyzdžiui, kai kuriose įžymiose vietose randami įtartini žmonių ar gyvūnų lavonai. Tamsieji žino, kad pritraukti žemųjų sferų jėgas, reikalingas puvimo procesas, ir todėl jie išradingai kuria tokius nerimo ir irimo židinius. Todėl visą laiką patariama nelaikyti namuose sugedusios mėsos ir pūvančių augalų, taip pat gendančio vandens. Žmonės retai atkreipia dėmesį į tokius faktus, kuriuos net dabartiniai gydytojai patvirtina.
AJ, Mir Ognienyj II d., nr.69


Viską užmiršęs žmogus pamiršta ir savo paskirtį. Neatsitiktinai padavimai primena apie perėjimą į gyvulišką būtį. Daug pavyzdžių duota žmogui, kad laiku apsisaugotų, bet dar niekada nebuvo tiek daug žmonių-gyvulių kaip dabar. Ir išorinis apdangalas tik apnuogina vidinę piktžaizdę. Mokymas kviečia padėti patiems sau ir gerbti savo prigimtį. Deja, tikintiems Šėtonu pati grubiausia ir tamsiausia opa tampa pateisinama. Neįmanoma įsivaizduoti, kaip žmonės įsijungia į šėtoniškus ritualus! Ištisos mokyklos užsiėmusios tokių pražūtingų sumanymų platinimu. Jau daug buvo kalbėta apie supančius siaubus, bet vėl ir vėl vykdomi nauji nusikaltimai, todėl būtina perspėti dar kartą. Nesistebėkite galvos skausmais ir jos svaigimu, nes kiekviena jūsų energijos dalelytė budi, ji pasiruošusi kovoti, juk reikia atlaikyti daug smūgių.

Kad iškviesti žemąsias dvasias, tamsieji imasi neįtikėtinų priemonių, net nekromantijos. Tamsiesiems nerūpi pasekmės, jiems reikia įsitvirtinti nors valandai. Žinoma, atsakantis smūgis juos pasieks!

Nekromantija (Ez.ž. pusl 242) - praktika, kurią okultistai priskiria juodosios magijos metodams. Tai bandymas mirusiam suteikti gyvojo pavidalą (prikelti iš mirusių). Visi šventikai, teurgai, t.y. bendraujantys su planetarinėmis dvasiomis, angelais, ( Jamblikas, Porfirijus, Moisėjus ir kt.) griežtai smerkė tokią praktiką ir kovai su ja naudojo visus įmanomus metodus, net mirties bausmę (Moisėjus).
AJ, Mir Ognienyj II d.-149

Skaityti 3212 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:56
Daugiau šioje kategorijoje: « Nuoskaudų sodas Neturintys laiko »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Wednesday the 11th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©