Jūs esate čia:pamokymai»Nusikaltėliai
Sekmadienis, 13 sausio 2013 15:56

Nusikaltėliai

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Nusikaltėliai

Daugelis nusikaltimų įvykdomi, kai žmogus yra apsėstas, kitaip sakant, kai jį veikia svetima valia. Girtuokliavimas ir narkomanija jau gydomi valingu įsaku. Lygiai taip pat gali būti išgydytas nusikalstamumas. Vadinasi, nusikaltėlius reikia ne bausti, bet gydyti.

Pats pagrindinis tokio gydymo metodas yra auklėjimas sustiprintu, sistemingu darbu, nes apsėstiems žmonėms darbas yra nepakenčiamas užsiėmimas. Apsėdimas pasireiškia noru sukelti chaosą, o darbas verčia susikaupti, susikoncentruoti, taip kuriama vidinė harmonija. Daugelis nusikaltėlių, paveikti įtaigos, panorės dirbti. Sukūrus Psichinės Energijos Institutą, jis suburs daug šiam darbui naudingų darbuotojų. Nereikėtų pamiršti, kad Astrologijos Institutas tame procese bus artimas pagalbininkas kai reikės patikrinti subtiliąsias žmogaus nusikalstamumo priežastis. Juk dar visai neseniai Valstybinės institucijos gėdijosi dangaus Šviesulių įtakos, taip pat ir žmogaus galios, bet atėjo laikas ir psichinė energija turi sudominti apsišvietusius žmones.

Мир Огненный. Ч. II, 86

Skaityti 2499 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:53

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©