Jūs esate čia:astrologija»Negražūs žmonės svajoja ...
Penktadienis, 11 sausio 2013 13:32

Negražūs žmonės svajoja ...

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(2 balsai)

Negražūs žmonės svajoja būti gražiais

Negražūs žmonės svajoja būti gražiais. Jie griebiasi įvairiausių priemonių, bandydami kompensuoti Gamtos „trūkumus“. Bet ką daryti, jei nosis didelė, burna kreiva, o akys mažos? Tuo tarpu tikrąjį žmogaus grožį atspindi jo aura. Auros grožis sukuriamas žmogaus gražiais veiksmais. Todėl aura, kokia išsigimusi ji nebūtų šiandien, rytoj gali pasikeisti. Savo sąmoningomis pastangomis žmogus negali pakeisti fizinės savo nosies formos, bet „nosies“ forma auroje gali būti perdaryta iš pačios kreiviausios į pačią taisyklingiausią.

Galbūt jums tai kelia šypseną? Tada pagalvokime, o kas yra nosis? Tai įtaisas valdomas Skorpiono ženklo, vadinasi, susijęs su lytine energija. Pakeiskime požiūrį į lytinę energiją. Jei nosis didelė ir grubi, tai reiktų bandyti subtiliau suvokti ir apriboti lytines aistras, kurios užteršia aurą dažnai labai siaubinga smarve ir purvu. Reikia manyti, kad suvaldęs lytines emocijas žmogus ateityje sekančiame įsikūnijime jau turės gražią nosį.

Žmonės negalvoja apie ateitį, jie kankinasi. Suraskime savyje tvirtybės priimti bausmę kaip fizinius kūno trūkumus ir nedelsiant pradėkime juos taisyti. Reikia pasakyti, kad ir šiame gyvenime keičiantis aurai keičiasi ir išorė, net nosis grubėja ar subtilėja.

Н.Уранов. Размышляя над Беспредельностью. МЦР. М., 2001. С.93

Skaityti 2834 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 17:12

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©