Jūs esate čia:astrologija»Uranas
Trečiadienis, 09 sausio 2013 17:27

Uranas

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(1 balsas)

Uranas

Įdomu pažymėti, kad naujos planetos atrandamos tuo momentu, kai jos pradeda veikti žmogaus organizmą, tai siejasi su aukštesnės sąmonės centrų, gebančių priimti tolimųjų planetų spindulius, prabudimu. 1781 m. kovo 13 d. anglų astronomas V.Geršelis atrado Urano planetą, kurio orbita praplėtė Saulės sistemos ribas daugiau nei dvigubai (pagal A.I.Lekselio ir P.Laplaso paskaičiavimus).

Neptūnas ir Uranas priklauso aukštesniesiems pasauliams ir nebepriklauso nuo Saulės sistemos Saulės. Naujoji epocha žymima Vandenio ženklu, kurio valdytojas yra Uranas. Vadinasi, ateinančios Maitrėjos Epochos valdymas priklausys Uranui.

Kiekvienas šviesulys – tai ypatingų, būdingų tik jam vibracijų konglomeratas (mišinys), tokiu būdu kiekvienas dangaus kūnas yra individualus. Todėl erdvėje sutinkami visiškai skirtingų įtampų, savybių ir kokybių šviesuliai. Kai skirtingi judančių šviesulių spinduliai susikryžmina, tarp jų įvyksta taip vadinama kova, ko pasekoje aplinkoje prasideda pokyčiai. Pokyčiai ypač suaktyvėja tose vietose, kuriuos apšviečia tokie susikryžminę spinduliai. Spindulių veikimo kryptis ir jėga priklauso nuo šviesulių sudėties.

Uranas – tai Naujos Šalies Šviesulys. Nauja Šalis pažymėta jo spinduliais, ir tie spinduliai žada daugybę naujų, nepaprastų atradimų ir pasiekimų moksle, ypač psichinės energijos srityje. Uranas įtakoja mūsų gyvenimą, bet jis netaps mūsų saule, nes jo vibracijos per aukštos, žmonių smegenys „sudegtų“, jei jo spinduliai liestųsi tiesiogiai, kaip saulės spinduliai. Uranas negali tapti saule, nes labai greitai gesta, bet jis taps žmonijos namais po daugelio daugelio tūkstančių metų. Uranas prisipildęs subtiliomis energijomis, jis transmutuoja ir keičia visas kitas energijas. Stipri Urano spindulių okultinė jėga. Tapdamas valdančiąja planeta Uranas sukelia priešingų jėgų įtampą (be supriešinimo nėra kūrybos) ir tuo pačiu įtvirtina naują žmonijos evoliucijos žingsnį. Naujojoje epochoje bus daug persikraustymų, tyrinėjimų, nukreiptų išaiškinti aukštesnes energijas. Daugybė bandymų suprasti psichinę energiją, ištyrinėti spindulio ir erdvinių spinduliavimų savybes.

Kartu su Uranu mūsų gyvenimą naujoje epochoje stipriai įtakos Saturnas, kuris yra tamsiųjų jėgų simbolis. Visos epochos buvo pažymėtos dviejų priešingų jėgų kova, kova tarp Šviesos Jėgų ir tamsos jėgų. Įtampa vienoje pusėje atitinkamai stiprina ir kitą pusę. Šią kovą laimės Uranas. Saturno planeta yra labai žemame vystymosi etape, kai Saturno spinduliai susikryžiuoja su Urano spinduliais, įvyksta didelė disharmonija, sukelianti įtampą visose gyvenimo srityse tiek Žemėje, tiek ir visoje Saulės sistemoje. Urano spinduliai gerokai stipresni už Saturno, todėl supančios atmosferos vibracijų apvalymas daugelį žemiečių veikia slegiančiai. Ydinga Saturno atmosfera šiandienos žmonėms artimesnė, nei pakylėta Urano spindulių švara. Urano spinduliai žadina ir kelia žmonių sąmoningumą į gerokai atsakingesnio gyvenimo suvokimą ir kreipia gyventi vardan visuotinės gerovės.

Pasak legendos Saturnas buvo Sirijaus pirmagimis ir Urano brolis-dvynys. Saturnas buvo pats ryškiausias ir galingiausias šviesulys, pasiglemžęs daugybę saulių, kometų ir mėnulių. Jis tapo pačiu ryškiausiu šviesuliu, bet bevaisiu, nes neturėjo kosminio magnetizmo, kuris būtinas teisingam saulės sistemos vystymuisi. Žemės valdovo Liuciferio siekiai pilnai atitiko visas Saturno savybes, tai padėjo Žemėje išvystyti intelektą ir jo išraišką – puikybę, tuo pačiu stipriai išvystė subtiliųjų kūnų sutankinimą. Sunku įsivaizduoti žudantį Saturno spindulių poveikį žmonių sąmonei. O spinduliai veikia ir nuodija geriausius. Sustabdyti materijos tankinimą į Žemę buvo pasiųstas Urano Valdovas. Jis buvo įvaldęs aukščiausias vibracijas ir įgijęs aukščiausias žinias, todėl tapo rimtu Saturno idėjų įgyvendintojo Liuciferio varžovu. Uranas atsiliepė į saulės, tapusios mūsų Saulės sistemos centru, kvietimą bendradarbiauti, todėl Saturnas turėjo pasitraukti. Po Saturno pasitraukimo, kuris apsireiškė milžiniškomis smėlio dykumomis, Žemė ypatingai pradėjo bendradarbiauti su Uranu.

Nesuskaičiuojami pavojų klystkeliai paslėpti nuo žmogaus sąmonės, bet atviri keliai tapti kūrėju ir savo kūriniais siekti dieviškumo. Nesuskaičiuojami džiaugsmai pajutusių sąmonės prasiplėtimą ir įsitraukusių į kosminę kūrybą.

Skaityti 4259 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 17:33

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Sunday the 17th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©