Jūs esate čia:sveikata»Narkotikai
Trečiadienis, 09 sausio 2013 13:56

Narkotikai

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Narkotikai

Pagieža, abejonės, nepasitikėjimas, nekantrumas, tinginystė ir kiti tamsos įkvėpėjai atskiria Žemės gyvenimą nuo Aukštųjų Sferų. Žmonės vietoj prigimtinio gėrio dvasios žavesį stengiasi pakeisti įvairiausiais narkotikais, sukuriančiais iliuzinį, apgaulingą anapusinio gyvenimo paveikslą.

Žemiškas gyvenimas pastoviai pripildomas nuodais, kuriais žmonės taip meiliai vaišina vienas kitą. Visų laikų Mokytojai mokė žmoniją atrasti ryšį su Aukštesniais Pasauliais einant švariu dvasios keliu, bet tik nedaugelis atidavė pirmenybę širdies keliui.

Galima pastebėti, kad daugelyje religijų vėlesniais papildymais įvesti labai meistriškai sukurti narkotiniai deriniai, padedantys dirbtinai pakelti sąmonės lygį aukščiau žemiško būvio. Žinoma, tokių prievartinių priemonių naudojimas yra didelė klaida. Nes tai ne tik nesuartina pasaulių, bet atvirkščiai atsiranda susvetimėjimas ir sąmonės sugrubėjimas.

Žmonės be narkotikų išrado daugybę siaubingų medžiagų, kurios vietoj sanitarinių sąlygų pagerinimo, atneša dvasinę mirtį. Masė nuodingų garų dusina miestus, o žmonės ir toliau galvoja apie naujų medžiagų sukūrimą, kurios daug labiau žudančios, nei narkotikai. Jau užkrėsta didžioji dalis dirvos, jau užterštas paviršius virš Žemes. Reikia atkreipti dėmesį į visus mokslininkų išradimus. Visų pirma mokslininkai turi būti atsakingi už naujos medžiagos nekenksmingumą. Daugybė metalų naudojama buityje, ne tik gryni, bet ir junginiuose. Lydiniai jau buvo susilaukę žmonijos dėmesio senovėje. Iš tiesų daugelis naudingų metalų lydiniuose sukelia siaubingas pasekmes. Tiesa, ateityje žinios bus visapusiškesnės. Narkotai kenkia vartotojams, o mirtini, nuodingi garai kankina visa, kas gyva.

Žinoma, neįmanoma galutinai pasmerkti narkotikus, negalima galutinai pasmerkti ir žudančius išradimus. Anksčiau žmonės nuklysdavo, kad patirtų iliuzinį žavesio jausmą, bet dabar žmonės visiškai nesigėdi užmušti intelektą ir artimųjų dvasias, vadindami šį žudimą mokslo pasiekimais. Apie narkotikus reiktų pridurti - jie reikalauja pastovaus didinimo. Kaip tikros tamsos grandinės, jie pastato žmogų į padėtį be išeities. Narkotikų vergas, netgi norėdamas jų atsisakyti, negali to padaryti nepakenkdamas sau. Dozės padidinimas yra mirtinas, bet atsisakymas taip pat gali prišaukti mirtį. Žinoma, nuoširdi įtaiga ir saviįtaiga sukurs gelbėjimosi ratą. Bet geri ketinimai ir narkotinė tamsa paprastai negyvena po vienu stogu. Todėl ypatingai reikia stebėti išsilaisvinimo nuo nuodų momentą.

MO IId. 351,352,353

Skaityti 2262 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:14
Daugiau šioje kategorijoje: « Maitinimąsis Psichologija »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©