Jūs esate čia:pamąstymai»Jei nesuspėjai, vadinasi ...
Antradienis, 15 sausio 2013 13:35

Jei nesuspėjai, vadinasi ...

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Jei nesuspėjai, vadinasi pavėlavai

Kiekvieną dieną televizijoje vyksta šiandienos aktualijų temomis laida. Visada yra kelios ir daugiau pozicijų, vyksta karščiausi debatai, atrodo, kad labai rimtai sprendžiamos iškilusios problemos. Atrodo, kad sprendžiamos.

Tik, deja, įdėmiau įsiklausius, pajunti – tai tik dar vienas šou, į kurį įjungti ne tik politikai, bet ir iškiliausios Lietuvos asmenybės. Šou tikslas pakelti reitingus, pagyvinti laidą ir būti žinomam, o pati problema taip ir lieka tik nedidelis programos akcentėlis, dažniausiai pasibaigiantis iškeltu diskusijos klausimu.

Lyg ir nevertėtų į tai kreipti dėmesio, jei neapimtų graudulys, pamąsčius kaip sėkmingai ir kryptingai atitraukiami žmonės nuo esmės, kurią kiekvienas turėtų suvokti iki paliks šią žemelę. Jei nebūtų liūdna, pamąsčius, kaip sėkmingai šoumenai (patys taip pat įkliuvę į šias pinkles) vagia žmonių ateitį ir energiją. Niekas net nebando sustabdyti to velnioniškai greitėjančiai beriedančio cirko vežimo į bedugnę. Tiesiog puota maro apsuptame mieste.

Nesinori gąsdinti pasaulio pabaiga ir pragaro liepsnomis, todėl belieka tik pagailėti taip kvailai bešvaistančių savo svajones žmonių, jei dar juos įmanoma pavadinti žmonėmis, o ne dvikojais, turinčiais žmogišką pavidalą.

O tuo tarpu gyvenimas nestovi vietoje. Diena keičia dieną, galimybė veja galimybę. Kuriantys ir mąstantys pasislėpė nuo rampos šviesų ir tyliai, kantriai kasdien kuria Žemės ateitį, kurioje, deja vietos atsiras ne visiems. Kaip sakoma „Jei nesuspėjai, vadinasi pavėlavai“.

Skaityti 2377 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 14:02

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©