Jūs esate čia:švietimas»"Tik suaugusiems"
Antradienis, 15 sausio 2013 13:26

"Tik suaugusiems"

Parašė  Diana Stungurienė
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

"Tik suaugusiems"

Koks žinomas ir populiarus užrašas, dažnai pasirodantis televizorių ekranuose, pasislėpęs po raide "s". Taip pat dažnai skambantis radijo reklamose. Ir visada palydymas nuogų kūnų, keistų dejonių ir vadinamos seksualia muzikos.

Tai vis gi, ką gi reiškia šis posakis? Ar jis tikrai atitinka savo prasmę? Ar pats pagrindinis ir svarbiausias suaugusių žmonių užsiėmimas yra seksas ar švelnesnis jo išsireiškimas erotika? Nejaugi niekam nekyla noras protestuoti matant ir girdint tokią diskriminaciją. O gal visas šiandieninis pasaulis yra tik ištisas dauginimosi ir malonumų vaikymosi siekimas?

Įdomu, kaip tokios reklamos veikia augančią kartą? Kokį įrašą palieka jų besiformuojančiose smegenyse? Juk kasdienis įtaigus teigimas daro labai stiprią įtaką, tai žino kiekvienas sėkmingas verslininkas. Tai ko galime tikėtis iš mūsų vaikų, kurie pagrindiniu ir beveik vieninteliu suaugusių gyvenimo užimtumo būdu gali pradėti laikyti tai, kas kasdien skamba per visus informacijos skelbimo ruporus, neatmetant spaudos ir gatvių plakatinės reklamos.

Gal pabandykime tiksliau įvardinti šį posakį: filmas apie seksą, smurto propagavimo laida, pamokos norintiems išmokti šaltakraujiškai žudyti, laikraštis mokinantis keršto ir neapykantos, reklama, propaguojanti iškrypėlišką požiūrį į žmogaus prigimtį ir t.t.... Po tokių įvardijimų gal pavyks atstatyti tokį sumenkintą ir nužemintą posakį "Tik suaugusiems". Juk "sauges"žmogus vis dar moka gerbti, mylėti, atleisti, padėti, kovoti, svajoti, kurti ir džiaugtis. O gal aš klystu?

Skaityti 2805 kartai Atnaujinta Šeštadienis, 02 kovo 2013 13:01

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©