Jūs esate čia:klausimai»Agni Joga skaidrina ...
Pirmadienis, 07 sausio 2013 19:01

Agni Joga skaidrina ...

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Agni Joga skaidrina aurą

Klausimas. Kaip skaityti Agni Jogą?

Kaip ir kiekvieną literatūrą ją reikėtų skaityti nuo pradžios iki galo. Juk skaitant kūrinį nuo vidurio sunku suvokti jo turinį ir esmę. Agni Joga nėra šiaip sau surašytos mintys ir išmintis, ji surašyta tam tikra tvarka. Kadangi visa ši išmintis pateikta kaip joga, tai ji ir veikia kaip joga. Kiekvienas parašytas žodis sukelia tam tikras mintis ir vaizdus, mes darome išvadas. Mintys keičia mūsų mąstyseną, tuo pačiu keičiasi mūsų aura. Keičiantis aurai, keičiasi charakteris, o šis pasikeitimas jau keičia likimą, pakoreguodamas ir mūsų artimųjų likimą. Visa tai primena mesto į vandenį akmenuko sukeltus raibuliavimus vandens paviršiuje – jie nueina labai toli.

Skaitydami, net nenorėdami to, mes tampame atsakingi už savo artimųjų likimą. Kadangi Agni Joga duoda didelį energetinį impulsą, likimas suaštrėja ir įvykiai paspartėja.

Jei skaitysime nuo pradžių ir vykdysime visus nurodymus, tai pasekmės nebus sunkios, o likimas prabėgs pačiu aukščiausiu ir lengviausiu keliu.

Skaitant pastebime, kad kai kurios mintys vis kartojasi. Taip, jos kartojasi, bet vis naujai papildytos ir aukštesniame lygyje. Skaitant nuosekliai ir vykdant nurodymus, mūsų aura sluoksniuojasi gražiomis spalvomis – lyg pyragas. Mes pajuntame savyje jėgą, kuri padeda toliau tobulėti.

Jei bandysime skaitinėti ištraukas, kur įdomiau, kur lengviau, Agni Jogos įtaka bus taip pat, tik auros „pyragas“ nebus toks tvarkingas, harmoningas. Energijos poveikis pasijus, tik suvaldyti tą energiją bus neįmanoma, tokiu būdu agni Joga atsisuks prieš mus pačius. Dauguma tokių skaitytojų nesupranta, jog tai Agni jogos poveikis ir klimpsta vis giliau. Likimas juos taip užgula, jog jie palieka Agni Jogą iki palengvės gyvenimas ir pasikeis aplinkybės. Tada likimas dar labiau užgula ir pasekmės dažnai būna tragiškos ir negrįžtamos.

Tiesa, jei mes paskaitinėjame tik susipažindami, jokio poveikio nebus. Čia buvo rašoma apie tuos, kurie jau ne vienerius metus skaitinėja Agni Jogą.

Teisingas požiūris į Agni Jogą mums padės išgyventi ir susikurti švarų, pilną kūrybos ir dvasinio džiaugsmo likimą.

Skaityti 2337 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 13:13

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©