Jūs esate čia:Astro»Astro
Penktadienis, 11 sausio 2013 15:37

Saulė šviečia visiems

Parašė

Borisas Nikolajevičius Abramovas (1897-1972)Saulė šviečia visiems

Saulė šviečia visiems. Ji šviečia aplink ir į viską, ką pasiekia jos spinduliai. Ji šviečia geriems ir piktiems, tamsiems ir šviesiems – Saulė šviečia visiems, o ne išrinktiesiems. Saulė siunčia į erdvę savo spindulius ir šviesą, nieko už tai negaudama atgal, o svarbiausia, nieko už tai nereikalaudama. Šviesūs ketinimai nuo jos spindulių dar labiau sušvinta, o tamsūs, atvirkščiai, dar labiau sutamsėja ir pradeda siautėti. Saulės poveikis ypač pastebimas į skirtingas žmonių auras.

Penktadienis, 11 sausio 2013 15:03

Tikroji astrologija – tai ...

Parašė

Jelena Petrovna Blavatskaja (1831-1891Tikroji astrologija – tai matematinis mokslas

Astrologija – didis mokslas, ir jis gali būti valdomas minties galia. Būtent mintis gali turėti reikšmę Astrologijoje. Juk mintis kuria; mintis turi savybę chemiškai keisti medžiagos savybes (vienos molekulės virsta kitomis); mintis netgi įtakoja karmą. Mintis varžosi su tokiais galingais dėsniais.
АЙ. Мир Огненный, ч. III, 609

Penktadienis, 11 sausio 2013 14:47

Mikro ir Makro Kosmosas

Parašė

Mikro ir Makro Kosmosas

Klausimas. Sako, kad viskas, kas yra Kosmose, yra ir žmoguje. Sunku tai suvokti, nes Kosmosas yra lyg beribis ir beformis, o žmogus turi kūną ir labai ribotas galimybes. Tai kur čia tapatumas?

Taip, Visata yra beribė, ir žmogus gali tapti beribis. Tik proto ribotumas neleidžia tokiu tapti. Juk nuo pat vaikystės mums sakoma: to negali būti, tai nesąmonė, neišsigalvok. Mokykla pasitelkusi šiuolaikinę fiziką, chemiją ir kitus mokslus, visomis išgalėmis stengiasi mus apriboti – ir tai daroma remiantis mokslu.

Penktadienis, 11 sausio 2013 14:40

Visų mokslų mokslas

Parašė

Visų mokslų mokslas

Be pagražinimo ir išpūtimo galima pasakyti, kad visi žinomi mums praeities didieji astronomai buvo puikūs astrologai. Astrologine praktika užsiiminėjo ir daugelis viduramžio mokslininkų, nežiūrint į tai, kad tais laikais į astrologijos mokslą buvo žiūrimą kaip į „pragarišką nuodėmę“. Tada tai buvo ypač pavojinga ir grėsė atskyrimu nuo bažnyčios, o dažnai ir sudeginimu ant laužo.

Penktadienis, 11 sausio 2013 14:07

Zodiakas - Žmonijos istorija

Parašė

Zodiakas - Žmonijos istorija

Astrologija - tai mokslas apie žvaigždžių spindulius ir tolimųjų planetų įtaką žmogaus ir istorinių procesų formavimuisi. Tai mokslas apie žemiškų įvykių ir individualaus žmogaus charakterio bei likimo ateities numatymo galimybes. Jo pagrindą sudaro tarpusavyje sąveikaujančių dangaus kūnų tyrinėjimas horizonto atžvilgiu. Astrologija senovinis mokslas; jis žino kiekvienos rasės ir tautos išsidėstymą.

Penktadienis, 11 sausio 2013 13:52

Trumpai

Parašė

Trumpai

"Teigiamai veikia žmogų Saulės spinduliai, ir žvaigždėtas dangus suharmonizuoja nervus. Mėnulis, priešingai, ne mums. Tiesioginiai Mėnulio spinduliai žeidžia praną. Mėnulio magnetizmas stiprus, bet poilsiui jis netinka. Dažnai Mėnulis sukelia sunkumą, taip pat, kaip ir žmonės, suryjantys gyvybinę energiją. Šviečiant Mėnuliui padidėja stebuklingos jėgos reiškiniai.
(Oz.sk.4)

Penktadienis, 11 sausio 2013 13:38

Uranas ir Neptūnas

Parašė

Uranas ir Neptūnas

Uranas ir Neptūnas yra tos planetos, kurios pirmą kartą pradeda veikti Žemės evoliuciją, nes anksčiau žmonės nereagavo į jų spindulius. Žmonių smegenyse pradėjo veikti epofizis ir hipofisis , tai Urano ir Neptūno planetiniai atitikmenys.

Penktadienis, 11 sausio 2013 13:32

Negražūs žmonės svajoja ...

Parašė

Negražūs žmonės svajoja būti gražiais

Negražūs žmonės svajoja būti gražiais. Jie griebiasi įvairiausių priemonių, bandydami kompensuoti Gamtos „trūkumus“. Bet ką daryti, jei nosis didelė, burna kreiva, o akys mažos? Tuo tarpu tikrąjį žmogaus grožį atspindi jo aura. Auros grožis sukuriamas žmogaus gražiais veiksmais. Todėl aura, kokia išsigimusi ji nebūtų šiandien, rytoj gali pasikeisti. Savo sąmoningomis pastangomis žmogus negali pakeisti fizinės savo nosies formos, bet „nosies“ forma auroje gali būti perdaryta iš pačios kreiviausios į pačią taisyklingiausią.

Trečiadienis, 09 sausio 2013 18:32

Kova tarp Urano ir Saturno

Parašė

Kronas (Saturnas) nuduria savo tėvą UranąKova tarp Urano ir Saturno

Joje dalyvauja tų planetų spinduliai. Juk kiekvienas šviesulys – tai ypatingų, būdingų tik tam šviesuliui, vibracijų konglomeratas (mišinys), tokiu būdu kiekvienas dangaus kūnas yra individualus. Todėl erdvėje sutinkami visiškai skirtingų įtampų, savybių ir kokybių šviesuliai. Kai skirtingi judančių šviesulių spinduliai susikryžmina, įvyksta kaip ir kova, ko pasekoje aplinkoje prasideda pokyčiai. Ypač pokyčiai suaktyvėja tuose kūnuose, kuriuos apšviečia tokie susikryžminę spinduliai.

Trečiadienis, 09 sausio 2013 18:09

Uranas - naujosios epochos ...

Parašė

Uranas - naujosios epochos valdovas

Iš septynių planetų Uranas yra aukščiausioji planeta. Astrologijoje ji simbolizuoja aukščiausius mentalinius sugebėjimus: intuiciją, aiškiaregystę, telepatiją. Su Urano planeta susijęs žmogaus gebėjimas pereiti į kitą sąmonės lygį. Tai reformatorių, išradėjų, astrologų ir mokslininkų planeta. Uranas sukelia būtinybę atsinaujinti, siekti naujovių, naujų žinių, naujo pasaulio suvokimo, individualumo pasireiškimo, taip pat visos žmonijos vienijimosi ir Kosmoso vienybės jausmą. Uranas praeina Zodiaką per 83 metus ir 273 dienas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 16th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©