Jūs esate čia:Astro»Išradimai yra harmoningas ...
Penktadienis, 11 sausio 2013 14:01

Išradimai yra harmoningas ...

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(1 balsas)

Išradimai yra harmoningas kosminių spindulių priėmimas

Erdvėje pasiskleidę spinduliai nukreipia žmonijos sąmonę. Juk pripažįstame, kad mėnulio spinduliai įtakoja augalų augimą ir veikia negyvąją materiją. Belieka žengti dar žingsnį pirmyn ir pripažinti kitų planetų spindulių įtaką kasdieniame gyvenime. Žinoma, gyvybės skleidėja-Saulė pripildo visą Visatą, bet suvokimas ir pripažinimas, kad besiliejantys spinduliai suteikia sąmoningą energijos galią, leis pasiekti pačių netikėčiausių ir subtiliausių pasiekimų. Kosmosas visame kame reikalauja siekių vienybės. Pajutusi srovių vibracijas, žmonija priims visas kūrybines spindulių siuntas.

Taip Kosmosas dalija savo lobius. Neįmanoma prasilenkti su šių lobių įsitvirtinimu, nereikia priešintis šiam stebuklingam ir stipriam impulsui. Dvasia dalyvauja kosminėje kūryboje, tai jos tobulėjimo pagrindas.

Išradimai yra harmoningas kosminių spindulių priėmimas. Skirtingų elementų spinduliai neša žmonijai neišmatuojamus pasiekimus.

Jei gydytojai jaustų ir pripažintų spindulių įtaką, jie įžvelgtų tiek gydančių savybių. Galima surasti spindulius, kurie pažadins širdyje susikaupusius praeitų gyvenimų suvokimus ir tuo sunaikins bukumą.

AJ, Biespriedielnost II, 411, 412.

Skaityti 4987 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 13:59

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Friday the 13th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©