Jūs esate čia:Astro»Saulė šviečia visiems
Penktadienis, 11 sausio 2013 15:37

Saulė šviečia visiems

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(1 balsas)

Borisas Nikolajevičius Abramovas (1897-1972)Saulė šviečia visiems

Saulė šviečia visiems. Ji šviečia aplink ir į viską, ką pasiekia jos spinduliai. Ji šviečia geriems ir piktiems, tamsiems ir šviesiems – Saulė šviečia visiems, o ne išrinktiesiems. Saulė siunčia į erdvę savo spindulius ir šviesą, nieko už tai negaudama atgal, o svarbiausia, nieko už tai nereikalaudama. Šviesūs ketinimai nuo jos spindulių dar labiau sušvinta, o tamsūs, atvirkščiai, dar labiau sutamsėja ir pradeda siautėti. Saulės poveikis ypač pastebimas į skirtingas žmonių auras.

Pulsuoja saulė, pulsuoja širdis. Širdies plakimas yra ritmiškas, kvėpavimas taip pat ritmiškas; ritmas sudaro atomo struktūros pagrindą. Ritmas yra kosminis principas, jis pastebimas žvaigždžių ir planetų judėjime. Didžiajam Ritmo Dėsniui pavaldus visas kosmosas bendrai ir kiekvienas sutvėrimas asmeniškai. Jam paklūsta visas išreikštas Kosmosas – žmogus ir ištisos tautos. Viskas vyksta pagal Gamtos dėsnį, pagal jį kuriasi ir reiškiasi gyvenimo formos. Įsilieti į Kosmoso ritmą – vadinasi, suvokti gyvenimo paslaptis ir susiliejus su jomis įsitvirtinti nesibaigiančioje Hierarchijos grandinėje. Toks suvokimas sąmonėje įtvirtina dvasios nemirtingumą. Kiekviena gyvenimo forma – tai į darnią visumą organizuota materija, kai tuo tarpu chaosas neturi ritmo, jis yra įstatymo ir tvarkos antipodas.

Maža, kas gali nutikti ir daug kas vyksta Žemėje, bet Saulė vis tik pateka ir nusileidžia, įtvirtindama niekada nesustojantį kosminio judėjimo ritmą. Saulė pateka bet kokiu oru. Pulsacija yra pasaulinės tvarkos reiškinys.

Kaip debesys užtemdo saulę, taip ir menkos, egoistinė mintelės užtemdo sąmonę. Būtina išsivaduoti iš siauro akiračio ir pradėti mąstyti plačiai. Žmogų supanti artima aplinka gali užgožti tikrojo gyvenimo horizontą, kaip kad maža moneta gali uždengti saulę; tada sąmonė užsisklendžia į išeities neturintį ratą. Šį ratą įmanoma sugriauti sąmoningumu ir valia tik reikia pasukti mintį nuo būties problemų į Būties didingumą, mokintis gyventi ateitimi, nes esamo momento įtvirtinti negalima nes dabarties akimirka negali būti pratęsta.

Mintis turi peršokti dabarties chaosą ir žengti į naują, norimą ateitį. Taip į ateitį nukreipdami save ir gyvena Didieji Žmonės. Kvietimas į Ateitį yra kvietimas į Šviesą. Tik ten sukoncentruotos visos galimybės ir visi žmogaus pasiekimai. Ateities magnetas labai stiprus. Visas dvasines energijas reikia valingai nukreipti į ateitį, nes visi lobiai sukaupti ateityje. Pastovaus Šviesos siekio ritmas išveda sąmonę į kosminį kelią. Tie, kurie gyvena praeitimi, ir netgi dabartimi, neturi ir neturės savo dalies ateityje.

Saulė pateka kiekvieną dieną – senoji, bet visą laiką atsinaujinusi saulė, niekada nepasikartojanti, nes pasikartojimas neįmanomas – visa sistema skrieja erdvėje. Tokia pat nepasikartojanti yra ir kiekviena nauja diena, kasdien suteikianti naujas tobulėjimo galimybes, kurias reikia išmokti pastebėti, nes nepastebėtos jos pralekia pro šalį.

Žvaigždės ir saulė visą laiką virš mūsų, bet negalima jų pamatyti, jei žvilgsnis nepakyla į viršų. Per maža prisiglausti prie Šviesos, reikia ją išlaikyti. Kasdienybės pasistumdymuose lengva pamesti Šviesos kibirkštėles ir pasinerti į tamsą, bet juk naktis ir skirta atsinaujinimui, o nuo pirmųjų rytinių valandų priklauso visos dienos nuotaika.

Atsakinga turi būti kiekviena žemiška akimirka, nes žmogus kuria priežastis, kurios iššauks neišvengiamas pasekmes. Reikia sąmoningai suvokti ir surasti savo vietą po Saule, reikia išmokti galvoti apie visus ir tapti tokiais kaip saulė. Ritmas įtvirtina dvasinį kilimą, tai leis eiti per gyvenimą nesiblaškant, tvirtais žingsniais.

Būkite kaip Saulė.

N.Abramovas. Grani agni jogi. 1961 г. 208. (Авг. 31); 1964 г. 265. (М. А. Й.).; 969 г. 657. (Гуру); 1964 г. 557. (Гуру)

Skaityti 3256 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 17:18

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Sunday the 15th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©