Jūs esate čia:Astro»Uranas ir Neptūnas
Penktadienis, 11 sausio 2013 13:38

Uranas ir Neptūnas

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Uranas ir Neptūnas

Uranas ir Neptūnas yra tos planetos, kurios pirmą kartą pradeda veikti Žemės evoliuciją, nes anksčiau žmonės nereagavo į jų spindulius. Žmonių smegenyse pradėjo veikti epofizis ir hipofisis , tai Urano ir Neptūno planetiniai atitikmenys.

"Uranas valdo hipofisį. Nuo hipofisio hormonų priklauso žmogaus ūgis: gigantai ir nykštukai. "Tainaja Doktrina" rašo apie gigantus. Aukštu ūgiu pasižymi Šambalos Mokytojai. Visos tos užuominos apie priklausymą Uranui – tai hipofisio, kaip svarbiausio centro smegenyse, funkcionavimas.
J.Blavatskaja "Tainaja Doktrina" pusl.61E

Egzistuoja skirtumas tarp dvasios suvokimo ir jutiminio žinojimo. Pirma - tai Neptūno savybė, antra - Urano savybė. Veikiant Uranui žmogus kažką pajunta ir yra tvirtai įsitikinęs, kad jausmas jo neapgauna, vis tik jis negali paaiškinti, kodėl jam taip atrodo. Esant dvasios suvokimui (Neptūnas) žmogus ne tik įsitikinęs, kad yra būtent taip, bet ir gali paaiškinti, kodėl yra taip, o ne kitaip. Penktos rasės žmonėms yra įprasta sakyti: "nėra objektyvių davinių" - vadinasi, kažkas įtartino negali būti įrodyta. Šeštos rasės žmonės aukščiau vertins jau subjektyvius duomenis.

Nedvasingas žmogus, panoręs pasiremti savo jutiminiu žinojimu, paskęs chaose, nes egoizmo balsą su asmeniniais įtarinėjimais ir asmeniniais norais, priims už DVASIOS BALSĄ - AUKŠČIAUSIO PRINCIPO BALSĄ.

N.Uranov "Razmyšliaja nad Biespriedielnostju" III, Moskva 2000, pusl.77

Skaityti 4431 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 17:28
Daugiau šioje kategorijoje: « Mikro ir Makro Kosmosas Trumpai »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Sunday the 8th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©