Jūs esate čia:Astro»Kova tarp Urano ir Saturno
Trečiadienis, 09 sausio 2013 18:32

Kova tarp Urano ir Saturno

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Kronas (Saturnas) nuduria savo tėvą UranąKova tarp Urano ir Saturno

Joje dalyvauja tų planetų spinduliai. Juk kiekvienas šviesulys – tai ypatingų, būdingų tik tam šviesuliui, vibracijų konglomeratas (mišinys), tokiu būdu kiekvienas dangaus kūnas yra individualus. Todėl erdvėje sutinkami visiškai skirtingų įtampų, savybių ir kokybių šviesuliai. Kai skirtingi judančių šviesulių spinduliai susikryžmina, įvyksta kaip ir kova, ko pasekoje aplinkoje prasideda pokyčiai. Ypač pokyčiai suaktyvėja tuose kūnuose, kuriuos apšviečia tokie susikryžminę spinduliai.

Saturno planeta yra labai žemame vystymosi etape, tuo tarpu Uranas, lyginant su visomis žinomomis planetomis, pagal savo savybes yra aukščiausio išsivystymo. Būtent Neptūnas ir Uranas jau priklauso aukštesniems pasauliams ir nepriklauso nuo Saulės sistemos Saulės. Todėl, kai Saturno spinduliai susikryžiuoja su Urano spinduliais, įvyksta didelė disharmonija. Urano spinduliai gerokai stipresni už Saturno, todėl supančios atmosferos vibracijų pakėlimas ir apvalymas daugelį žemiečių veikia slegiančiai. Ydinga Saturno atmosfera šiandienos žmonėms artimesnė, nei pakylėta Urano spindulių švara. Urano spinduliai žadina ir kelia žmonių sąmoningumą į gerokai atsakingesnio gyvenimo suvokimą ir kreipia gyventi vardan visuotinės gėrovės.

Naujosios, Maitrėjos Epochos valdymas priklausys Uranui. Šis šviesulys kovoja su Saturnu, sukeldamas įtampą visose gyvenimo srityse tiek Žemėje, tiek ir visoje Saulės sistemoje. Taip kuriama harmonija ir nurodoma evoliucijos kryptis. Spindulių veikimo kryptis ir jėga priklauso nuo Šviesulio sudėties. Uranas yra prisipildęs subtiliomis energijomis, žinoma todėl jis transmutuoja, keičia visas kitas energijas. Stipri okultinė Urano spindulių jėga. Tapdamas valdančiąja planeta Uranas sukelia priešingų jėgų įtampą (be supriešinimo nėra kūrybos) ir tuo pačiu įtvirtina naują žmonijos evoliucijos žingsnį. Daug persikraustymų, daug perturbacijų, daug tyrinėjimų, nukreiptų išaiškinti aukštesnes energijas. Daugybė nuostabiausių bandymų suprasti psichinę energiją, ištyrinėti spindulio ir erdvinių spinduliavimų savybes. Šviesulys ruošia žmonijai geriausią išeitį.

„Įdomu pažymėti, kad astrologiškai nurodomas Kosminio Magneto pasislinkimas Azijos kryptimi, taip pat dabartiniai mokslininkai nurodo, kad 1720 m. magnetinės rodyklės pakrypimas Londone rodė 74°, 1925 m. – 66°, ir dabar kampas mažėja, tuo tarpu kai Vašingtone, jei neklystu, kampas didėja ir pasiekė 70°“ (Е. И. Рерих - Н. К. Рериху, от 7.1.30)

Uranas – tai Naujos Šalies Šviesulys. Nauja Šalis pažymėta jo spinduliais, ir tie spinduliai žada daugybę naujų, nepaprastų atradimų ir pasiekimų moksle ir ypač psichinės energijos srityje. Uranas įtakoja mūsų gyvenimą, bet jis netaps mūsų saule, nes jo vibracijos per aukštos, mūsų planeta sudegtų, jei jo spinduliai liestųsi tiesiogiai, kaip saulės spinduliai. Uranas negali tapti saule, nes dideliu greičiu gesta, bet jis taps žmonijos namai po daugelio, daugelio tūkstančių metų. Šiandien Uranas dar per daug karštas. Uranas buvo mūsų saule prieš daugelį tūkstantmečių – praeitoje Manvantaroje. (ПвАЗ, от 16.9.51)

Skaityti 2244 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 17:31

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 9th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©