Jūs esate čia:Astro»Uranas - naujosios epochos ...
Trečiadienis, 09 sausio 2013 18:09

Uranas - naujosios epochos ...

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(2 balsai)

Uranas - naujosios epochos valdovas

Iš septynių planetų Uranas yra aukščiausioji planeta. Astrologijoje ji simbolizuoja aukščiausius mentalinius sugebėjimus: intuiciją, aiškiaregystę, telepatiją. Su Urano planeta susijęs žmogaus gebėjimas pereiti į kitą sąmonės lygį. Tai reformatorių, išradėjų, astrologų ir mokslininkų planeta. Uranas sukelia būtinybę atsinaujinti, siekti naujovių, naujų žinių, naujo pasaulio suvokimo, individualumo pasireiškimo, taip pat visos žmonijos vienijimosi ir Kosmoso vienybės jausmą. Uranas praeina Zodiaką per 83 metus ir 273 dienas.

Saulės lygiadienio pasislinkimas, perėjimas iš Žuvų žvaigždyno (ne ženklo!) į Vandenio, pažymi naujos eros pradžią; kaip žinoma, gyvenimo rato (Zodiako) sektorius, vadinamas Akvariusu (Vandenis), yra Urano valdymo zona. Žemės žemėlapyje Vandenio ženklą atitinka buvusi Tarybų Sąjungos teritorija. Jos centras yra kalnas Belucha, kuris yra Altajuje. Žinoma, tai nereiškia, kad būtent aplink Beluchą prasidės naujas gyvenimas. Šio taško reikšmė žemės plutai yra psichodvasinė. Būtent čia įsitvirtins kosminio magneto sūkurys, ir Naujoji Era, naujas gyvenimas prasidės nuo šios Naujos Šalies vietos.
Н.Уранов.Об астрологии. С. 181, 182

Astrologiškai Šeštoji Rasė gimsta po Urano spinduliais – aukščiausio Pasiaukojimo, Kosminės Meilės, Kūrybinės Energijos planetos spinduliais, kurie užbaigia egoizmo ir lytinės traukos kelią Žemėje.
ten pat p.140

Kylanti jėga yra Urano jėga. Pasiaukojanti meilė, draugystė, minties galia, bendradarbiavimas, jutiminis žinojimas, pusiausvyra, psichinė energija – visi šie reiškiniai atspindi ateinančią Vandenio Erą, kurios valdovas – Uranas. Visos tos sąvokos yra tik vieningos jėgos, kuri bus pagrindine varomąja jėga tolesniame evoliucijos kilime, išraiškos. Evoliucijos Saulė įžengė į Akvariuso ženklą trečiame XXa. dešimtmetyje, ir Urano substratas žmonių galvos smegenyse bunda veiklai. Kadangi evoliucijos pagrindą kuria kosminis magnetas arba jėgos, apsijungusios meile, tai pasikeitimas prasidės nuo meilės jausmo iškėlimo ir aukščiausio gyvenimiško reiškinio – kūrybos išraiškos.
ten pat p. 223

Uranas ir Neptūnas yra tos planetos, kurios pirmą kartą pradeda daryti įtaką Žemės evoliucijai, nes anksčiau žmonės nereagavo į jų spindulius. Žmogaus smegenyse savo funkcijas pradeda atlikti epifisis ir hipofisis, tai planetiniai Urano ir Neptūno atitikmenys.
Uranas valdo hipofisį. Nuo hipofisio hormonų priklauso žmogaus ūgis: gigantai ir nykštukai. "Tainaja Doktrina" rašo apie gigantus. Aukštu ūgiu pasižymi Šambalos Mokytojai. Visos tos užuominos apie priklausymą Uranui, tai hipofisio, kaip svarbiausio centro smegenyse, funkcionavimas.
J.Blavatskaja "Tainaja Doktrina" pusl.61

Naujosios planetos – tai Uranas, Neptūnas, Plutonas. Iki mūsų dienų žmogaus organizme ir sąmonėje nebuvo receptorių, gebančių priimti tų planetų spindulius, jie buvo praktiškai nejuntami žmonėms. Dabar tos „naujai atrastos“ planetos pradeda įeiti į žmonijos gyvenimą, ir mūsų planetos gyvenimas reikalauja suderinimo su „naujais“ kosminiais spinduliais. Šiame suderinime – jutiminio suvokimo (Neptūnas) ir dvasios suvokimo (Uranas) – yra visos žmonijos ateities sėkmė. Į gyvenimą įeina du nauji „jutimo organai“, ir atsiveria dviejų naujų stichijų perspektyva.
Naujos Rasės sukūrimo pagrindu bus visų išraiškų žmonijos kūrybinis gyvenimas. Taip pasiaukojimas, kuris užpildo Uraną, taps Šeštosios Rasės vystymosi pagrindu. Vandenio epochos Valdovas savo aukščiausioje išraiškoje yra Uranas, o Saturnas yra žemiausioji Vandenio epochos išraiška.
Suderinamumas su aukščiausia žmogiškosios dvasios savybe pasireikš visame žmonių ateities gyvenime.
Kai Tolimieji Pasauliai, tokie kaip Jupiteris, Venera, Neptūnas ir Plutonas įsitvirtins žmonių sąmonėje, tai yra, kai žmogaus organizme prabus centrai, galintys priimti aukščiausius spindulių diapazonus, tada aukštieji Saulės sistemos principai „suras panaudojimą“ ir žmonijos gyvenime.
Ten pat p.136

Senasis pasaulis, kur varomoji jėga buvo kova, bus pakeistas nauju pasauliu, kuriame varomoji jėga yra bendradarbiavimas, kolektyviškumas. O astrologiškai tai formuojasi kaip Saulės lygiadienio perėjimas iš Žuvų į Vandenio žvaigždyną – į Urano valdas, draugystės, bendradarbiavimo, draugų, altruizmo, pasiaukojimo namus, kur asmeninė gėrovė paaukojama vardan bendros gėrovės – vardan kolektyvo, kur galioja formulė: bus gerai mano kolektyvui, bus gerai ir man.
Ten pat p.137

Įdomu pažymėti, kad naujos planetos atrandamos tuo momentu, kai jos pradeda veikti žmogaus organizmą, tai siejasi su nauju aukštesnės sąmonės centrų prabudimu, gebančių priimti tolimųjų planetų spindulius.

Taip 1781 m. kovo 13 d. anglų astronomas V.Geršelis atrado Urano planetą, kurio orbita praplėtė Saulės sistemos ribas daugiau nei dvigubai (pagal A.I.Lekselio ir P.Laplaso paskaičiavimus).

Urano poveikis ypač bus jaučiamas Naujojoje Eroje. Visatos kūrime žmogaus evoliucija yra pagrindinis uždavinys, bet Žemės žmogus kol kas labai grubus savo forma ir audiniais, lyginant pavyzdžiui su Veneros ir Jupiterio gyventojais (772, 29. 1. 38)

Skaityti 3523 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 17:31

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Thursday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©