Jūs esate čia:Astro»Žmogus ir Kosmosas
Trečiadienis, 09 sausio 2013 13:16

Žmogus ir Kosmosas

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(1 balsas)

Žmogus ir Kosmosas

Mes (Šambalos Mokytojai) norime, kad Vakarų mokslininkai ir gydytojai teisingai įvertintų Mūsų bendradarbiavimą.
Mир Огненный. T. I. 132

Kam Kosmosą apriboti tik Žeme ir galvoti, kad jis žmogui suteikė vienintelį prieglobstį (Žemės planetą)?
Беспредельность. Т. I. 62

Žinios, žinios, žinios, jei žmonės daugiau susimąstytų apie tai, kad išsigelbėjimas tik žinojime, tai būtų išvengta daugelio kančių. Visų žmonijos negandų pagrindas yra nemokšiškumas. Todėl kiekvienas sąmonės praplėtimas yra bendradarbiavimas su evoliucija. Bet koks reiškinys stabdantis sąmoningumą yra žingsnis prieš evoliuciją, todėl stabdančiųjų veiksmai nusikaltėliški, o jų karma siaubinga. Žinios, tvirtinsime tai visą laiką, pagaliau padarys galą žmonijos kančioms.
Беспредельность. Т. II. 828

Kaip gi galima neigti dvasinių ieškojimų pasiekimus, kai jie skaičiuoja tūkstantmečius! Kiek nuklydimų įvyksta neigiant ugninius pasiekimus! Juk nematomi procesai suteikia žmonijai veiksmų galią. Todėl reiktų suprasti, kad dvasinė energija priklauso stichijoms. Dvasinė energija yra kosminės ugnies stichija, kuri judina gyvenimą ir pripildo gyvenimiškus reiškinius. Aukštųjų energijų galios pripažinimas yra Būties suvokimo raktas!
Иерархия. №. 369

Nemokšiškumas yra tamsa, ir tai liūdna tikrovė. Bemokslis ir viską neigiantis žmogus pats gesina savo spinduliavimą. Jis atsiveria pačioms siaubingiausioms ligoms, nes susilpnėja jo auros apsauginis sluoksnis. Tokie Šviesos naikintojai nepagydomi, ir tik Subtilaus Pasaulio pripažinimas gali atverti tolesnį kelią. Anksčiau ar vėliau tokie žmonės supras, kad jų elgesys prieštaravo gyvenimui.
Братство. T. II. №. 687

Praradusi dvasios suvokimą žmonija atima iš planetos pusiausvyrą, ir tada pradeda vykti tai kas neišvengiama; nes nėra karminės pasekmės be priežasties ir nėra priežasties be pasekmės. Reiškinys, kurį iššaukė dvasinių siekių praradimas, pirmiausia iššauks tuos impulsus, kurie atneš planetai atgimimą. Fizinės permainos leis suprasti Agnį Jogą. Finansų nuosmukis pakeis vertybių skalę. Religijų iškraipymas suteiks galimybę naujiems dvasiniams žygdarbiams. Todėl seno pasaulio griuvimas yra tik naujo įsitvirtinimas, nes taip Mes (Šambalos Mokytojai) leidžiame pasauliui išgelbėti dvasią.

Paguoda – tik trijų pasaulių suvokime. Niekas daugiau negali įvertinti Tiesos pasiekimų.
Аум. №. 233

Jei žmogaus fiziologija (mokslas, tiriantis organizmų veiklą, jų procesus) būtų papildyta Subtilaus Pasaulio studijavimu, kuris iš esmės sujungia visas būties būsenas, tai mūsų planeta iškart pereitų į naują laukiamą amžių. Ryšys tarp pasaulių visiškai apleistas, todėl sumaištis peržengė visas ribas.
Сердце. №. 188

Žmonės turi įsisavinti Subtilaus Pasaulio realybę ne tik kaip kažką neįprasto, o kaip žemiško gyvenimo pagrindą. Tik realiai priėmus Subtilųjį Pasaulį gali vykti evoliucija, todėl reikia siekti žinių, kurios nurodo, kad dabartinio gyvenimo sąlygos reikalauja apvalymo nuo nuodingų ketinimų, sukurtų pačios žmonijos.

Visų akivaizdoje vyksta nuodijimas ir irimas. Žmonės įveda į savo buitį nuodus ir sudaro sąlygas savo palikuonių naikinimui. Seniai pasakyta apie kraujomaišos kenksmingumą, bet ar tai dabar nevyksta plačiąja prasme? Tiesa, tai padeda išsaugoti gyvybę, bet vidinis poveikis atneša nepataisomą žalą. Sumaišytas kraujas retai sutinka su individualiu žmogaus krauju.
Братство. Ч. III. No 765

Skaityti 3613 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 04 kovo 2013 18:17

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Sunday the 17th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©