Jūs esate čia:Astro»Kosmograma ar horoskopas
Antradienis, 08 sausio 2013 11:24

Kosmograma ar horoskopas

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(2 balsai)

Kosmograma ar horoskopasKosmograma ar horoskopas

Klausimas. Laba diena gerbiamas astrologe! Aš norėjau jūsų paklausti: koks man tinka augalas, smilkalų kvapas, spalva, akmuo, jei mano gimimo diena ...

Laikraščiuose, žurnaluose pilna horoskopų, pranašysčių. Galima pagalvoti, kad tai toks paprastas dalykas, tik reikia žinoti savo gimimo datą ir jau tavo likimas aiškus. Manau, daugelis pastebėjo, kad pildosi tik labai maža dalis pranašysčių, dažniausiai tai būna pranašystės su labai miglotu tikslumu (pvz. rytoj lis arba nelis).

Kiekvieno horoskopo aprašymas turi du ar net daugiau variantų, todėl skaitydami randame kažką sau. Pirmiausia reikėtų ištaisyti vieną didelę klaidą – tai, kas parašyta populiariuose leidiniuose yra visai ne horoskopai, o kosmogramos.

Kosmograma – tai planetų ir žvaigždžių išsidėstymas danguje gimimo akimirką.

Horoskopas – tai kosmograma su tikslia gimimo vieta (namų sistema).

Žinant tik gimimo datą, negalima sustatyti horoskopo. Visi žmonės gimę tuo pačiu laiku (sakykime, tą pačią dieną, mėnesį ir tais pačiais metais) turi vienodą kosmogramą ir visiškai skirtingus horoskopus. Dauguma žmonių žino tik apytikrį savo gimimo laiką ir vietą, todėl, kad ir kokia išsamia kompiuterine programa bus sudarytas horoskopas, jis nebus tikslus. Horoskopą gali sudaryti tik profesionalus astrologas, turintis istorinių, filosofinių ir psichologinių žinių. Žmogaus likimą apsprendžia ne tik gimimo data ir vieta, bet ir šeimos, giminės bei valstybės, kurioje gimė žmogus, horoskopai.

Gimimo horoskopas rodo mūsų likimą, kurį įtakoja praeituose gyvenimuose sukaupta patirtis, skirtinga pas skirtingus žmones. Žmogus turi laisvą valią ir gyvenimo eigoje gali pakeisti likimo kryptį, vadinasi, pasikeis ir jo horoskopas. Keisdamas savo socialinę padėtį, žmogus keičia savo horoskopą, likimą (artimųjų mirtis, pavardės pakeitimas, vedybos, persikėlimas gyventi į kitą vietą, profesijos pakeitimas, patirtas stiprus išgyvenimas), su sąlyga, kad keičiasi jo požiūris į pasaulį. Kiekvieną horoskopo pasikeitimą žmogus turi pajusti kaip naują gimimą, turi pasikeisti jo gyvenimo tikslas. Žinoma, jei žmogus bevalis, pasyvus ir nepadarė per visą gyvenimą nei vieno sprendimo, tai jo gimimo ir mirties horoskopai sutaps. Gyvenant šviesų, kūrybinį gyvenimą, horoskopas (likimas) sukasi pirmyn. Gyvenant amoraliai, nesiskaitant su visuomenės vystymosi dėsniais, horoskopas pasisuks atgal, bet likimas vis tiek įvairiais išbandymais ir nelaimėmis privers užsispyrėlį paklusti kosminiams dėsniams.

Matome, norint išskaičiuoti dienos horoskopą, apie žmogų reikia žinoti labai daug. O žmonės nori dar daugiau apie save žinoti: kokie jiems tinka brangakmeniai, smilkalai, augalai, maistas, gėrimas, spalva ir dar daug įvairiausių dalykų. Noras žinoti yra pagirtinas dalykas, bet nesusipažinus asmeniškai su žmogumi, atsakyti į visus šiuos klausimus neįmanoma. Brangakmenį galima nešioti tik tam tikru gyvenimo laikotarpiu, nes akmuo pastiprina siekį. Kai žmogaus tikslai pasikeičia, tas pats akmuo jau gali apsunkinti įvykius ir net prišaukti nelaimes. Vienas iš patikimiausių rodiklių, kas tinka žmogui, yra jo jutiminiai pojūčiai (regėjimas, uoslė, klausa, suvokimas), šalia kurių būtina vidinė etika, kitaip dar vadinama dvasinė kultūra.

Šiandieninis žmogus vis labiau tampa priklausomas nuo civilizacijos, nuo technologijų. O bet kokia priklausomybė daugiau ar mažiau tarnauja blogiui. Nelaisvas žmogus gyvena pagal horoskopą, nes jį pančioja daug priklausomybių (darbas, šeima, ligos, turtas, karjeros siekimas ir kt.). Vaikas gyvena pagal kosmogramą iki tol, kol pradeda suvokti pasaulį ir pradeda jį dalinti į savus ir svetimus, priešus ir draugus.

Kosmogramos, kurias spausdina populiarūs leidiniai, negali nusakyti asmeninio likimo, o tik parodo bendrą to ženklo atstovų kryptį. Tik labai aukšto dvasinio išsivystymo žmonės gyvena pagal kosmogramą, o vidutinis žmogus – pagal horoskopą. Tobulėdamas žmogus vis labiau atitinka kosmogramą, nes jis „palieka“ asmeninę karmą ir pereina į bendrą, visuomeninę. Pagal mąstymo būdą žmonės skirstomi į tris grupes:
1. Semiantys jėgas iš praeities. Jie bet kokiu būdu ir bet kokiomis priemonėmis stengiasi išgyventi, pvz. nusikaltėliai. (Kocho namų sistema)
2. Gyvenantys dabartimi. Jų dauguma, apie 80% Jiems svarbiau kiekybė, o ne kokybė. (Placidus namų sistema)
3. Gyvenantys ateitimi, kuriantys ateitį, linkę keisti likimą. (Džamaspo namų sistema)

Paviršutiniškas požiūris į Astrologiją, vieną iš seniausių mokslų planetoje, menkina jos galimybes ir žemina tikruosius Astrologus. Astrologas negali egzistuoti tik kaip siauros specializacijos atstovas. Astrologinės žinios yra tik pagalbinė priemonė ilgame tobulėjimo kelyje. Šiandien Astrologija yra savamokslių apsišaukėlių rankose, kurie savo nemokšiškumu trukdo suvokti Astrologijos esmę ir neleidžia padėti žmonėms, panaudojant astrologines žinias. Nusakyti ir pakreipti likimą gali tik Dvasinis Mokytojas, kuris patars ir ves gyvenimo keliu.

Ar jūs žinote, kad didysis Hipokratas savo mokiniams sakydavo, kad žmogus užsiimantis gydymu ir nepritaikantis gydyme astrologinių žinių, yra visiškas kvailys.

Skaityti 4649 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 13:18
Daugiau šioje kategorijoje: Astrologija »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Friday the 6th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©